Sağlık Personeli Yetiştirmede Çağdaş Bir Kurum

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sağlık sektörü her geçen gün biraz daha büyümekte ve personel ihtiyacı da buna bağlı olarak artmaktadır. Sunduğu kaliteli ve çağdaş eğitim anlayışı ile sektöre tam donanımlı sağlık personeli kazandırmayı amaçlayan Balkaya Okulları, gerekli donanımlara ve eğitimcilere sahip bir kuruluştur.

facebook müşteri hizmetleri

Öğrencilerin kendilerini geliştirmeleri için tüm olanakları sağlayan sağlık meslek lisesi, onlara iş hayatlarında işlerine yarayacak olan rehberlik hizmetini de sunmaktadır.

Hastaların sağlık durumları ile ilgili tüm süreçlere dahil olan hemşirelik mesleği, temelinde sevgi ve şefkat barındırır. Bu mesleği tercih edecek olanlarda aranan ilk ve en önemli özellik insanlık ilişkilerinde başarılı olmalarıdır. 4 yıllık bir eğitim süreci gerektirir. İsteyenler 4 yıllık bölümlere ek puan ile yerleşebilme şansı elde edebilirler.

Acil durumlarda gerekli müdahaleyi yapan acil tıp teknisyenliği eğitimi de 4 yıllık bir süreci gerektirmektedir. Bu eğitimin ardından 2 yıllık bölümlere sınavsız geçiş hakkı elde edebilirler ya da 4 yıllık bölümlere ek puanlar ile yerleşebilirler.

Bu eğitim kurumu ile ilgili detaylı tüm bilgiler  adresinde yer almaktadır.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir