Şampiyon Ustalığı Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Uzun süredir oyuna eklenmesi beklenen Şampiyon Ustalığı yakın bir zamanda sunuculara eklenecek.oyun sunucusunun Normal, Takım Kurucu ve Dereceli sıralarına gelmeye hazır hale getirildi.

Oyuncu ipuçları

Oyuncu ipuçları artık tüm şampiyonlarda ulaşmış olduğunuz ustalık seviyelerinin toplamını gösteriyor yani bir şampiyonda ne kadar üstünseniz o şampiyondaki ustalık seviyenizde  diğer oyunculardan sizin oyununuza göre farklılık gösterecek.

Sıralara katılım

Sıraların yanında artık şampiyon ustalık puanı verip vermediklerini gösteren bir simge var.

facebook müşteri hizmetleri

Kutlamalar

Oyun sonundaki şampiyon ustalık animasyonuna ses efektleri eklendi yani oyun sonu bir şampiyon ile seviye atladığınız o seviye için birer kutlama animasyonu oyun ekranında gösterilecek.

Rol kademeleri

Şampiyonlar, ustalık seviyesi atladıkça, temel rolleriyle ilişkili yeni unvanlar kazanacaklar (örneğin temel rolü Büyücü olan Ziggs, 3. Seviyeye çıkınca “Celbanî” unvanını kazanacak). Bu unvanlar, Profil ve Şampiyonlar sekmesinde fare imleci ilgili alanların üstüne geldiğinde ve oyun sonu Şampiyon Ustalığı sonuç ekranında görüntülenecek.

Unvanlar

Her rolde açtığınız yeni kademe için o role özel bir de unvan kazanacaksınız.

Kimler Yararlanacak

5. seviye ve üstü tüm sihirdarlar Sihirdar Vadisi Normal, Takım Kurucu ve Dereceli oyunlarından ustalık puanı kazanabilecek.

Rozetler

Şampiyon ustalığını, açık olan her şampiyon başına beş kademeyle başlatıyoruz. Şampiyonlarınız kademe atladıkça bazı ödüller kazanma şansınız olacak:

2.Seviyede Rol Unvanları ve son seviye olan 5. seviyede  Özel Oyun İçi İfade,Yükleme Ekranı Rozeti,Duyuru Görseli,Rol Unvanları elde edeceksiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir