Samsung 4 GB RAM’e Sahip Tablet Çıkarıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Tablet ve akıllı telefon piyasasında lider markalardan biri olan Samsung Galaxy Tab A serisi ile kullanıcı karşısına çıkmıştı. Güney koreli dev firma Samsung kod adı CHOPIN olan 4GB RAM’e sahip bir üst seviye tablet gözüktü. 2015 yılı için geliştirdiği tablet modeli olan, Geekbench hız testinde gözüktü. Ayrıca açıklanan rapora göre “CHOPIN-LTE” kod isimli bir popüler hıza sahip tablet göründü.
Fazla detay gözükmesede 4GB RAM ile geleceği kesin gözü ile bakılıyor ve İntel Atom x5-Z8500 işlemci ile gelmesi bekleniyor. Cihazın işlemci kısımı ise 2.2 GHz hız ile çalışıyor ve dört çekirdekten oluşuyor. Ayrıca 8. nesil intel grafik işlemcisi ile geliyor ve tek çekirdekli Geekbecnh hız testinde 1005 ve çok çekirdekli yapılan testte ise 3426 puan aldığını belirtelim.

facebook müşteri hizmetleri

Samsung Galaxy A8 Gözüktü

Diğer yandan cihazın batarya, ekran, kamera ve diğer özellikleri hakkında henüz bilgi gözükmüş değil. Fakat Android 5.1 Lollipop işletim sistemi ile gelecek gibi duruyor. Sızan bu özelliklere göre Samsung’un bu yeni tableti oldukça üst seviye bir cihaz olacak ve Apple’a ait İpad modeline rakip geliyor söyleyebiliriz. Samsung tablette ayrıca Intel XMM 726x LTE modem yer almakta. Ayrıca sistem belleği de 4GB olarak yer alıyor. Diğer yandan bu sene üst seviye donanım özellikleri içeren ve kendi geliştirdiği 64-bit Exynos yonga seti içeren tablet modelleri ile karşımıza geliyor. Bakalım tablet kategorisinde de çıtayı yükselten Güney koreli firma ne gibi işler yapacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir