Samsung Bükülebilen Telefon Üretecek mi?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung bu sefer de bükülebilen mobil cihaz peşinde.

Daha önceleri iPhone 6 ile sosyal medya üzerine patlama derecesinde bir tepki almıştı. Daha sonraları ise bükülebilen mobil cihaz özelliği hem firmaların hem de kullanıcıların aklında yer etmiş olmalı ki, Samsung’ta sessiz sedasız böyle bir çalışmaya başlamış olmalı.

Samsung’un sürekli çıkarttığı yeni mobil cihaz modellerinin arasına bir tane de gerçekten bükülebilen bir model katılabilir. Tabii ki bu bükülebilen modelin bükülmeye dayanıklı olduğunu da eklemek isterim.

Bükülebilir telefonlar özellikle kullanıcılar tarafından çok ilgi görüyor ve gelecekte bunların oldukça popüler olacağından eminiz.

facebook müşteri hizmetleri

Samsung Bükülebilen Telefon Üretecek mi?

Samsung’tan doğrudan böyle bir açıklama gelmemesine rağmen Güney Koreli firmanın Amerika’da yapmış olduğu patent başvurusunun neticesi olarak oldukça dikkat çekici bir tasarımın patentini almış oldu. Bu patent ise özellikle sakar ve dikkatsiz mobil cihaz kullanıcılarını sevindirebilir çünkü bu patent aktif bir şekilde, normal olarak mobil cihazı yıpratacak, zedeleyecek ve ya kıracak olan bükülmelere dayanabilecek.

Bükülebilen mobil cihaz projesi henüz çok yeni olduğu için kesin bir bilgi edinmek zor. Fakat genel fikre göre mobil cihaz ile bütünleşik olan dış bölümler de ekran ile uygun bir şekilde esnek ve bükülebilir olacak. Aralarında boşlukların da olacağı dış parçalar ise cihazın tam donanımı ile uyumlu olarak esneyecek. Aynı zamanda bu bükülebilir teknolojinin bükülebilir parçaları ile ele tam oturması ve elbiselerin ceplerinde de düşmeden tutunacağı tahmin ediliyor.

Yine de Samsung’tan resmi bir açıklama gelmediği ve sadece patent alındığı için bu bükülebilir teknoloji şimdilik sadece bir tahminden ve söylentilerden ibaret. Fakat umarız ki gelecekte bu teknolojiye tanık olabiliriz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir