Samsung Dev Bir Tablet ile Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Android cihazlar konusunda dünyanına 1 numarası olarak görünen Samsung’dan yeni ve dev bir tablet geliyor. Dev derken gerçekten de dev gibi, 18.4 inçlik bir tablet çıkaracak olan Samsung, oldukça iddialı gözüküyor. Her ne kadar tablet pazarında çok büyük ekranları tabletler tercih edilmese de üreticiler ısrarla daha da büyük boyutlu tabletler çıkarmakta inatçı gibi duruyor.

facebook müşteri hizmetleri

Samsung’da aynı şekilde büyük boyutlu tabletler ile dikkat çekmekte kararlı olan tarafta olmalı ki 18.4 inçlik bir tablet ile birlikte geliyor. Daha önce de “büyük ekranlı” diye tanıtılan Galaxy Tab Pro ve ve Note Pro 12.2 inç ile birlikte gelirken Samsung sınırları zorlayacak gibi duruyor.

Her ne kadar tablet hakkında henüz hiç bir bilgi yer almasa da fiyat olarak ortalama 450 ila 500 dolar arası bir bedel ile piyasaya çıkacağı düşünülüyor. Büyük ihtimal Tab S modelleri gibi üstün bir içerik ve kasa sahibi olacağı düşünülmüyor. Üst düzey bir içerik ve kasa sahibi olması durumunda fiyatının çok yüksek olacağından dolayı büyük ihtimal normal bir işlemci, ram ve plastik bir kasa ile karşımıza çıkacaktır.

Şu an test aşamasında olan bu yeni tablet eğer test sonuçlarında herhangi bir sorun yaşamazsa yıl sonuna kadar piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir