Samsung Flow Uygulaması Çıkıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı cihazlar arasında işlev değişimi yapılabilen ve beta sürümü yayınlanan Samsung Flow uygulaması tanıtıldı. Beta olarak paylaşılan Flow uygulaması detaylarına gelirsek, akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar son yılların en çok kullanılan cihazlarından diyebiliriz. Teknoloji gelişirken insanlara yararlı uygulamalarda çıkmaya devam ediyor. Fakat bazı sıkışan noktalarda cihazlar arasındaki bazı özellikleri başka bir cihaz ile değiştirmemizi sağlayan bazı yazılımlar mevcut. Bu yazılımlar hakkında bazı firmalar kendi uygulamaları üzerinde çalışmalar yapmaktadırlar. Bu noktada ileri seviyede çalışmalar yapan Apple’a oldukça iyi bir rakip geliyor diyebiliriz.

facebook müşteri hizmetleri

Samsung cihazlar arasında özellik aktarımı yapan yeni uygulama Samsung Flow uygulaması ile bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Şu anda beta olarak çalışmaları devam eden Flow uygulaması, bazı uygulamalardaki özel Flow butonu ya da Android’in paylaş butonu ile kullanılabiliyor. Bir çok uygulamayı desteklediğini söyleyen Samsung Flow, ayrıca yaptığı çalışmaları kaydetme gibi özelliklerede sahip.

Samsung Flow uygulaması üzerinde çalışırken kaldığınız yeri işaretleyip, kaldığınız noktadan devam etmenize olanak sağlıyor. Gelişimi devam eden uygulama, şimdilik Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy Note Edge, Galaxy Note 4, Galaxy S5, Galaxy Alpha ve Galaxy Tab S modelleri ile kullanılabiliyor. Yakın zamanda bu cihazların model açısından çeşitliliği artması bekleniyor. Yakın zamanda uygulamaya gelecek güncelleme ile yeni ve ekstra özellikler gelebilir. Ayrıca güncellemeler ile cihaz havuzuda genişleyecek gibi gözüküyor. Fakat beta sürümünde olan bu uygulama tam çıkışa kadar net özellikleri belli değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir