Samsung Futbol Modu Nedir ? Nasıl Etkinleştirilir ?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung Futbol Modu, Samsung Curved HU8500 , Samsung Curved HU8500 futbol modu açma, Samsung futbol modu, Futbol modu nedir nasıl etkinleştirilir, Futbol Modu etkinleştirme, Samsung Curved Futbol Modu nasıl etkinleştirilir ? 

Son dönemlerde artık Elektronik firmaları sürekli yeniliklere gitmekte bununla birlikte Samsung firması da Futbol Modu özelliği ile artık futbol severleri daha da heyecanlandırıcı ve gerçek renklerle futbol izletme keyfi sunuyor. Futbol modu nedir ? Samsung Futbol Modu nasıl etkinleştirilir ? Samsung Futbol Modu nasıl kullanılır ? gibi sorularınızın cevabı makalemizde.

Futbol Modu Nedir ?

Futbol Modu : Futbol modu Samsung’un deyimiyle evimizini stadyuma çeviriyoruz. Bu özellik sayesinde daha gerçek yeşil tonları yakalayabilme şansı, güçlü multi surround ses efektleri ile stadyumdaki gerçekliği evinize taşımanızı sağlıyor. İstediğiniz zaman Zoom (yakınlaşma) yapabilir ve o önemli anları anlık olarak yakalama ve daha net anlayabilme imkanı sunuyor. Verilen karar doğru mu ? yanlış mı siz hakemden daha net görebilirsiniz. Futbol modu sayesinde stadyuma gitmeden o anları ve heyacanı hatta o stadyumdaki uğultuyu dahi birebir hissetme şansınız olabilir.

facebook müşteri hizmetleri

PVR özelliği sayesinde maçları kaydedebilir ve önemli anları daha sonra ağır çekimlerde izleme şansı yakalayabilirsiniz. Ek olarak Zoom yaparak önemli noktaları 9 farklı noktaya bölerek maçtaki o pozisyonun doğru mu yanlış mı karar olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz.

PVR özelliği dijital yayınlar için gereklidir, taşınabilir Harddisk olmadan PVR özelliğini etkinleştiremezsiniz.

Samsung Futbol Modu Nasıl Etkinleştirilir ?

Futbol Modu Nasıl Etkinleştirilir ? Futbol Modu’nu etkinleştirmek için öncelikle harici bir Harddisk veya Usb cihazınızı TV’ye bağlamanız gerekmektedir. Daha sonra Sistem menüsüne giriş yaparak daha sonra Futbol Modu seçeneğine tıklıyoruz. Açılan ekranda Futbol Modu‘nu açık hale getirmeniz yeterli olacaktır.

Sistem>Futbol Modu > Açık 

Samsung Futbol modu etkinleştirme

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir