Samsung Galaxy A7 Özellikleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung‘un metal hatlarıyla çevrili Galaxy Alpha dizaynını çok beğenen teknoloji meraklıları, Galaxy A3 ve Galaxy A5 modellerinden oluşan bu serinin devamının geleceği haberini öğrendikçe daha da mutlu oldular. Yeni Galaxy A7‘nin ana özellikleri de internete sızdı. Bazı tasarımsal ve kablosuz bağlantı ile ilgili özellikleri sizinle paylaşıyoruz.

Bildiğiniz gibi Samsung ne zaman bir ürün tanıtımı gerçekleştirse, piyasaya sürülmeden önce bazı özellikleri mutlaka kulislerde konuşulur hala geliyor ve internete sızıyor. Bu kervana Samsung’un Alpha serisinden Galaxy A3 ve Galaxy A5 modellerinden sonra Galaxy A7 modeli de katıldı.

samsung3

Galaxy A7‘nin internete sızan en önemli özelliklerinden biri, kablosuz bağlantı özelliklerine dair ince detaylar. Galaxy A7’nin 15 cm uzunluğa ve 7,5 cm genişliğe sahip olduğu, NFC ve LTE donanımlarını bulundurduğu, kenarları yuvarlatılmış tasarım ile ekranının 5 inç civarında olduğu söyleniyor.

facebook müşteri hizmetleri

samsung4

Tamamen metal tasarımdan ödün vermeyecek olan Galaxy A7; 1920×1080 çözünürlüklü 5,2 inç ekran, 2 GB RAM, 64 bit Snapdragon 615 işlemci ve 16 GB dahili veri depolama özelliklerini de bünyesinde barındıracak. Ayrıca arka kamerasının da 12 MP gücünde olacağı da çok yüksek ihtimal.

 

samsung5Kesin olan bir şey var ki, o da Samsung Galaxy A7‘nin büyük ses getirmeye devam edeceği.

samsung2

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir