Samsung Galaxy A7 Özellikleri Kesinleşti

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sürekli yeni bir akıllı telefon modeliyle karşımıza çıkan Samsung artık eski modellerini revize etmeye başladı. İşte 2016 model Galaxy A7 özellikleri.Akıllı telefon pazarının lider ismi konumunda bulunan Samsung, geniş model yelpazesiyle dikkatleri üzerine çekiyordu.

Pazarın her alanında iddialı bir konuma gelmek isteyen Güney Koreli üretici, üst segment telefonlarıyla olduğu kadar, orta ve giriş segmentinde de iddialı modeller satışa sunmuştu.Neredeyse her ay yeni bir model ile karşımıza çıkan Samsung, bu alışkanlığında kısmen de olsa değişikliğe gitmiş gibi görünüyor. Eskiden her yeni modeline yeni bir isim veren Samsung, şimdilerde donanımsal olarak iyileştirdiği modelleri aynı isimlerle duyurmaya başladı.Bu yeni sistemin son örneği ise geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan 2016 model Galaxy A7. Sızdırılan AnTuTu testleriyle ortaya çıkan Galaxy A7, Çin’in sertifikasyon kuruluşu TENAA’da göründü.

facebook müşteri hizmetleri

Yeni Galaxy A7 özellikleri, telefonun TENAA’da görünmesiyle birlikte kesinleşmiş oldu.Yeni cihazın özellikleri baz alındığında selefinden hayli güçlü görünüyor diyebiliriz. SM-A7100 model numarasıyla tanıtılan yeni Galaxy A7 (2016) gücünü 8 çekirdekli 1.7 GHz hızındaki bir işlemciden alacak. 1920×1080 piksel çözünürlüğünde 5.5 inçlik OLED ekranla gelen yeni Galaxy A7 3GB RAM (selefi modelde 2GB’tı) 16 GB dahili depolama alanına sahip olacak. 13 Megapiksellik ana kameraya 5 Megapiksellik ön kameranın eşlik edeceği yeni Galaxy A7 modelinin de kutudan çıktığında Android 5.1.1 ile kullanıma sunulması bekleniyor.
Selefinden yaklaşık olarak 14 gramlık fazlalığı olan yeni Galaxy A7 (2016) modeli 155 gramlık bir ağırlığa sahip.
Bakalım Samsung’un eski telefon modellerini upgrade ederek satışa sunması, ne derece başarılı olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir