Samsung Galaxy A8 Gözüktü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon piyasasındaki Apple’ın arkasından gelen lider firmalardan biri Samsung’dan Galaxy A serisine yeni bir üye geliyor. A3, A5, ve A7 modellerinin ardından Samsung Galaxy A8 yüksek özellikleri ile geliyor. Önceki haftalarda Samsung Galaxy A8 ile ilgili birçok sızıntı ve söylenti çıkmasına rağmen yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. A serisi üç modeli ile kullanıcı karşısına çıkmıştı. Serinin devamı ile gelen ilk model Galaxy A8 oldu.

facebook müşteri hizmetleri

Bir ay önce Sammobile tarafından yapılan sızıntılarda, Samsung Galaxy A8 cihazın 5.7 inç‘lik bir ekran ile geleceği ve fakat yeni sızıntılara göre 5.5 inç bir ekrana sahip olacağı belirlendi. SM-A8000 kod numarası ile gelen Samsung Galaxy A8, 1920 x 1080 piksel ekran çözünürlüğü ile geliyor ve Full HD 5.5 inç olması bekleniyor. Ayrıca gücünü Snapdragon 615 işlemcisinden alacak olan cihazda 2 GB RAM ve 16 Gb dahili depolaması olacak.

Samsung kamera konusunda Samsung Galaxy A8 modelinde ana kamera olarak 16 megapiksel bir kamera kullanacak ve grafik işlemcisi ise Adreno 405 modeli olacak. A7 modeline göre kamera kısmında yüksek bir atılım gösterilmiş. A serisinin klasikleşmiş haline gelen metal kasa bu modelde de kullanılacak. Cihaz orta seviye kategorisine hitap ediyor ve teknik özellikleride orta seviye diyebiliriz. Ayrıca iyi bir fiyat etiketi ile raflarda yerini alması bekleniyor. Bakalım samsung’un A serisine kattığı yeni modeli A serisindeki popülerlikte değişiklik sağlayacakmı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir