Galaxy Note 4 Yeni İşlemci İle Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung’un en güçlü akıllı telefonu olan Galaxy Note 4, Qualcomm’un yeni işlemcisi Snapdragon 810‘u da kullanmak istiyor.

Şu anda piyasada buunan Samsung Note 4 telefonlarda buunan Exynos 5433 işemci oldukça kullanışlı olsa da, Note 4‘ü daha güçlü hale getirmek için çalışmalar devam ediyor.

İnternet üzerinde yayın yapan SamMobile sitesinin anonim bir kaynaktan aldığı bilgiye göre, Samsung Galaxy Note 4‘ün Snapdragon 810 işlemcili versiyonları test edilmeye başlanmış.

facebook müşteri hizmetleri

snapdragon galaxy note 4

Qualcomm‘un geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile, 2015’in ilk yarısından önce seri üretime geçilemeyeceğini duyurduğu haberini daha önce vermiştik. Samsung bu durumda nasıl bir politika izleyecek henüz belli değil.

Samsung Galaxy Note 4‘ün Snapdragon 810 versiyonunun duyurusunun, bir diğer amiral gemisi olan, Samsung Galaxy S6 ile birlikte yapılacağı tahmin ediliyor. Bu sayede Snapdragon 810’un geç çıkması bir sorun olmaktan çıkacak.

Tabi ki şu anda Snapdragon 810 işlemcili Note 4 bir söylentiden ibaret. İlerleyen zamanlarda bu dedikoduların gerçekliği ve Samsung‘un nasıl bir politika izleyeceği ortaya çıkacaktır.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı