Samsung Galaxy Note 5 Kılıfı Sızdırıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung’un amiral gemisi modelleri iki farklı seri ile devam ediyor. S serisi için S6 modelini çıkaran ve oldukça ilgi gören bu cihazın ardından Note serisi içinde yeni model hakkında sızıntılar gelmeye başladı. Samsung 2015 yılı için kavisli ekranlı S6 ve S6 Edge modellerinin ardından bu iyi çıkışa yeni modeli ile devam etme hedefinde. Note 5’de Note 4 modeline göre daha iri bir ekran ve bu ekran ise 5.9 inç olarak bekleniyor. Phablet modeli diyeceğimiz bu telefon Note 4’e göre daha ince olacak.

facebook müşteri hizmetleri

Ayrıca cihazda Super AMOLED bir ekran ve ekran parlaklığı ise 760 ppi değeri olması bekleniyor. Diğer yandan başka bir söylentilere göre 4K ekran olması beklenirken Note 5 cihazı için kılıf sızdırıldı. Note 5 için kullanılacağı iddaa edilen bu kılıfa göre kamera konumlandırılmasına göre oldukça geniş açılı bir sensör kullanılacak.

Diğer yandan bazı görüşlere göre Note 5 modelinde LPDDR4 4GB RAM ve Snapdragon’un güçlü işlemcisi 820 modeli kullanılması bekleniyor. Ayrıca tıpkı Sony gibi büyük bir batarya kullanacak olan Samsung, 4000 mAh bir batarya kullanacak gibi duruyor. Bakalım yeni Note modeli 4’e göre ne gibi değişiklikler sunacak. Ayrıca sızan kılıf fotoğrafına göre güç tuşu sağ tarafta ve ses açma tuşu ise sol kısıma konmuş.

ada

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir