Samsung galaxy note 5 marshmallow güncellemesi

facebook android iphone ayarlari

Samsung galaxy note 5 marshmallow güncellemesi
5 - 2 OY

Samsung galaxy note 5 marshmallow güncellemesi nasıl yapılır,Samsung galaxy note 5 marshmallow dil desteği var mıdır,Samsung galaxy note 5 marshmallow hataları nelerdir, android marshmallow güncellemesi için nelere dikkat edilmesi gerekir, android marshmallow güncellemesini hangi cihazlar aldı, android marshmallow sürümünü nasıl kullanabilirim

Samsung galaxy note 5 marshmallow güncellemesi

Samsung note serisinin en iyi cihazlarından birisi olan samsung galaxy note 5 cihazınızda android marsmallow sürümünü kullanmak istiyorsanız bu yazımız işinize yarayabilir. Cihazda ki güncelleme işleminden sonra yaşayacağınız sorunlar hakkında biraz bilgi verebiliriz.

facebook müşteri hizmetleri

Öncelikle dikkat etmeniz gereken bazı durumlar var. Bunlardan bazıları cihazınızın yedeğini almalısınız çünkü bu işlemi yaptığınızda cihazınız tamamen sıfırlanacak ve tüm verileriniz silinecektir. Bu işlemi yaptığınız zaman cihazınız garanti dışı kalır. Bu işleme başlama için cihazınızın şarzı en az %50 yada fazlası olmalıdır. Ayrıca bu seride Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

android marshmallow goruntusu 

 

Ayrıca cihazınız yurt dışı çıkışlı bir cihaz ve pasaport ile açtırılmış ise cihazın imei numarası silinir. Bu yüzden imei numarasının yedeğini almanızı öneririz. Bu işlemi yaptıktan sonra cihazınızda sorunlar oluşursa işlemleri yeniden yapmanız durumunda sorun çözülebilir.

Bu işlemler hakkında yada güncelleme yapmak için önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir