Samsung Galaxy Note 7 Aksesuarlar

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Galaxy Note 7 aksesuarları nelerdir ?, Samsung Galaxy Note 7 kılıf, Samsung Galaxy Note 7 aksesuarları inceleme, Galaxy Note 7 led göstergeli kılıf, Samsung Galaxy Note 7’nin aksesuarları nelerdir ?  

Samsung Galaxy Note 7 tanıtımını bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdi. Note 7 gerçekten ilgi çekici özelikler ile kullanıcılara sunuldu. Peki bu cihazın aksesuarları nelerdir ? Yeni aksesuarların ne gibi faydaları olacak. Note 7 kaç tane aksesuar içermektedir ? Tüm sorularınızın cevabı makalemizde.

Samsung Galaxy Note 7 Aksesuarlar

Koruma ve üretkenlikten tutun, güce kadar bütün detaylarıyla Galaxy Note 7 aksesuarları ile kullanım daha da kolaylaşacak.

Usb Type-C Konnektör: Galaxy Note 7 Usb Type-C desteğiyle birlikte artık iki kat avantajlı durumda. Bu ürün sayesinde sorunsuz bir şekilde cihazınızı şarj edebilir. Usb sürücüleriniz üzerinden veri aktarımı gerçekleştirebilirsiniz.

S Pen :  Suya karşı yeni dayanıklılık özelliği ile yeni S Pen daha hassas bir hal aldı. Yeni S Pen ile daha seri bir şekilde yazı yazabilirsiniz.

Ekran Koruyucu : Yüksek iletim gücüne sahip ekran koruyucu ile ekranınız daha güvende. Dokunmatik ekranda sorun yaşamayacağınız bir ekran koruyucu tasarlanmış. Ekranınızı korur ve yüksek iletim gücüne sahiptir. Note 7’niz artık daha güvende.

Taşınabilir Şarj Cihazı (Powerbank) :  10200 mAh’lik taşınabilir şarj cihazı ile Galaxy Note 7’nizi artık daha hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz. Birçok cihazda kullanılabilecek şekilde tasarlanan taşınabilir şarj cihazı sayesinde uyumluluk ve üretkenlikte düşünülmüş. Galaxy Note 7 Taşınabilir şarj cihazı Backpack : Suya dayanıklı tasarımı ile artık tüm maceralarınız da cihazınızı şarj etmeye devam edebilirsiniz. 3100 mAh ile artık etkinlikleriniz yarıda kesilmesin.

facebook müşteri hizmetleri

Samsung Galaxy Note 7 Kılıflar

Lens Kılıfı : Bir kılıf ile cihazınızı anında profesyonel bir fotoğraf makinesine çevirme şansınız var. Sorunsuz bir şekilde çalışan Lens Kılıfı ile artık daha özgün ve kaliteli çekimler yapabilir. Ağır Lens taşımaktan kurtulabilirsiniz.

Klavyeli Kılıf : Bu kılıf ile daha hızlı yazı yazabilir ve doğru bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Cihaza tam oturan ve herhangi bir şarj gerektirmeyen kılıf klavye kullanıcıları için gayet iyi bir tasarım olarak görünüyor. Galaxy Note 7 Klavye kılıfı incelemeŞeffaf Kılıf : Adından da anlaşıldığı gibi şeffaf kılıf bu kılıfın en önemli özelliği Note 7’nizde herhangi bir kılıf yokmuş gibi tam oturaklı bir tasarıma sahip olarak tasarlanmış.

Led Göstergeli Kılıf :  Led göstergeli bu kılıf ile alarmı ve zamanlayıcıyı ayarlayabilir. Gelen aramalara cevap verebilisiniz. Gösteriş olarak ve görünüm olarak önemli ve bazı kullanıcılara hitap eden bir kılıf tasarımına gidilmiş. Led göstergeli kılıf Note 7S View Stant Kılıf : Arka kapak tasarımı ile Note 7’niz üzerinden film izlerken anında stant haline gelebilir ve sizi yormadan kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Galaxy note 7 aksesuarlar

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir