Samsung galaxy note 7 özellikleri ve fiyatı

facebook android iphone ayarlari

Samsung galaxy note 7 özellikleri ve fiyatı
5 - 2 OY

Samsung galaxy note 7 özellikleri nelerdir,Samsung galaxy note 7 çıkış fiyatı ne kadardır,Samsung galaxy note 7 ne zaman piyasaya çıkacak,samsung galaxy note 7 işletim sistemi nedir,Samsung galaxy note 7 kamera özellikleri nelerdir

Samsung galaxy note 7 özellikleri ve fiyatı

Samsung note serisinin son cihazı ve amiral gemisi denilebilecek serisi Samsung galaxy note 7 özellikleri hakkında bu yazımızda size bilgi vereceğiz. Samsung galaxy note 7 serisinde android 6.0.1 (marshmallow) işletim sistemi kullanılmıştır. Cihazda 2560*1440  piksel 2K  çözünürlük de ve 5.7 inç büyüklüğünde süper amoled ekran kullanıldı. Samsung galaxy note 7 nin işlemci hızına bakacak olursak 2.7 GHZ hızında çalışan ve 4 adet 1.5 GHZ hızında çalışan işlemci bulunmaktadır.

Cihazım ram kapasitesine bakacak olursak çok güçlü bir ram kullanıldığını görebilir. Cihazda 4 GB ram ve 64 gb dahili hafıza bulunmaktadır.64 gb lık alan 256 gb‘ ye yükseltilebiliyor.

facebook müşteri hizmetleri

samsung galaksi note özellikleri

Ayrıca bu cihazla 30fsp çözünürlükte 4K video çekimi yapabilirsiniz. Cihazın kamerasında 2 adet led flash bulunmaktadır. Cihazın arka kamerası 12 megapiksel, ön kamerası ise 5 megapiksel olarak tasarlanmıştır. Cihazda şimdiye kadar ki en gelişmiş bluetooth teknolojisi 4.2 versiyonu kullanılmıştır.  Bu versiyon ile saniyede 450 mbps indirme hızına 150 mbps yükleme hızına ulaşabilirsiniz.

samsung galaksi note 7 fiyati

Ayrıca cihazın şarz süresini uzatmak için de 3500 MAH batarya kullanılmıştır. Ancak bu batarya apple cihazda olduğu gibi cihazla entegre olduğu için dışarı çıkarılamıyor. Samsung galaksi note 7 şimdilik siyah, altın, gümüş ve mavi renklerde piyasaya sürülecektir. Cihazın 19 Ağustos da Türkiye’ de satışa 3000-35000 fiyat aralığında satışa sunulması bekleniyor. Tüm note serisinin en iyisi olan cihazı almak için 19 Ağustos tarihini beklemeniz gerekecektir. Cihazın genel özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir