Samsung Galaxy Note 7 Tanıtılıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung Galaxy Note 7 hangi özellikler ile gelecek, Galaxy Note 7 yenilikler neler, Galaxy Note 7 Spen, Galaxy Note 7 teknik özellikleri nelerdir, Galaxy Note 7

Samsung firması bugün itibariyle Galaxy Note 7’nin tanıtımını yapacak. Peki Note 7 hangi özellikler ile piyasaya sürülecek, yenilikler neler ? Şimdiye kadar sızdırılan bilgilere göre Note 7 ile ilgili ele geçen bazı teknik özellikleri sizlerle paylaşmak istedik. Note 7’nin tanıtımına 2 saatten çok daha az bir süre kaldı. Tanıtımı yapıldıktan sonra bütün teknik özelliklerini tekrardan paylaşacağız.

facebook müşteri hizmetleri

Galaxy Note 7’de 4 GB Ram kullanılması bekleniyor. Android 7.0 Nougat Ram desteği yazılımı bulundurduğu için Ram de yükseltmeye gidilmeyecek gibi görünüyor.  İşletim sistemi belirttiğimiz gibi Android’in en son sürümü olan Android 7.0 Nougat yazılımını kullanacak. Note 7’de daha önce S7′ de de kullanılan Exynos 8890 çip setinin kullanılması beklenenler arasında. Batarya kısmında ise 3500 mAh tercih edileceği gelen bilgiler arasında.

Galaxy Note 7 Özellikleri

12 MP‘lik kamera kullanılacak ve HDR çekimini de destekleyecek. Ek olarak kamerada 4K kamera desteği de belirtilen özellikler arasında. Yenilikler arasında ise S-Pen yer alıyor. Yeni S-Pen ile artık sözlük kullanımı daha da basit bir hal alacak, sayfalar arasında geçiş için ise kalemi sağ alt köşeye götürerek sayfalar arasında daha hızlı geçişler yapabileceğiz. S-Pen ile büyüteç işlemi de gerçekleştirilebilecek özellikler arasında yer almaktadır.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir