Samsung Galaxy O Serisi Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon üreticilerinin en köklü firmalarından biri olan Samsung’a ait piyasada birçok seri bulunuyor. Bunlardan özellikle Galaxy Note ve Galaxy S serisi amiral gemisine daha çok hitap ediyor ve daha fazla ilgi görüyor. Şimdi ise şirketten gelen bilgilere göre firma 6. akıllı telefon serisini çıkartacak. Bazı sızıntılara göre Galaxy O5 ve Galaxy O7 adında iki adet yeni model yakında piyasaya giriş yapacak. Daha önce hatırlarsak firmaya ait Galaxy A, Galaxy E, Galaxy J ve Galaxy S isimlerinde serileri devam ediyor. Yeni serinin adı ise Galaxy O olması bekleniyor.

facebook müşteri hizmetleri

Model numaraları Sm-G550 ve SM-600 olan iki adet Galaxy O serisine yeni cihaz çıkartılacak. Galaxy O7 modeli SM-G600 ve Galaxy O5 ise SM-G550 nolarını temsil ediyor. Şuan piyasada Samsung’a ait Galaxy A, Galaxy E, Galaxy J, Galaxy S ve Galaxy Note serileri bulunuyor. Eğer sızıntılar ve söylentiler kesinleşir ise Galaxy O serisini yakın zamanda piyasada görebiliriz.

Galaxy O serileri alışık olduğumuz Samsung modelleri dışında tamamen farklı bir cihaz olarak çıkması bekleniyor. Buda ne kadar ilgi görür henüz bilinmiyor. Bazı değişiklikler ve farklılıklar ile gelecek yeni seri alışık olunanın dışına çıkarsa kullanıcılar tarafından beğenilmeyebilir. Yeni iki cihaz hakkında henüz bir donanım sızıntısı bulunmazken cihazların daha çok orta segment’e hitap edeceği düşünülüyor. Samsung’un bu konu hakkında henüz resmi bir açıklaması bulunmazken, açıklamanında yakın zamanda yapılacağı düşünülüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir