Samsung Galaxy O5 Özelllikleri Belli Oluyor!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung Galaxy O5 Serisinin Özellikleri Sızdırıldı!

Evet bilindiği gibi merakla beklenen Samsung telefonlarının yeni modelleri hakkında uzun süredir söylentiler yayılıyordu piyasada. Daha öncede duyurduğumuz ve yeni gelecek telefonların modellerini ilettiğimiz haberde vermediğimiz detaylara sonunda ulaştık. Her ne kadar detaylar henüz resmi olarak açıklanmadıysa da görülen o ki; bu haberler tamamıyla gerçek gibi gözüküyor. Biz de bu söylentileri sizlerle anında paylaşmaya karar verdik.

samsung galaxy O5 donanımı

facebook müşteri hizmetleri

Merakla beklenen Samsung Galaxy O serisi için bir türlü resmi açıklamalar yapılmamış ve kullanıcıların merakı giderilmemişti. Samsung telefon bekleyen tüm kullanıcılar ise yeni telefon modellerinde hangi serinin kullanılacağı ve hangi teknoloji ve ekipmanların kullanılacağı konusunda ki merakı henüz resmi olarak giderilmiş değil. Bunun yanı sıra sızdırılan bilgilerin olduğu müjdesini sizlere vermek istedik.

sansung galaxy O5 Geliyor

İşte Samsung O5 Serisinin Özellikleri

Sızdırılan bilgiler hala yetersiz gözükse de gelecek telefonla ilgili bizlere oldukça detay sunmakta. Özellikle donanım konusunda birçok bilgiyi bizleri veriyor. Söylentilere göre yeni gelecek olan Samsung telefonun ekranı 5″ olacak. Bu ekranın çözünürlüğü ise 720*1280 olacak. Telefonda kullanılacak işlemci ise Exynos 3475. Ayrıca beklenenin aksine O5 telefonda kullanılacak ram miktarı ise 1gb olacak. Hafıza durumuna gelince ise, telefonda kullanılacak dahili hafıza oldukça geniş tutulduğu görülüyor, buda 8gb olacak. Son olarak da telefonun arka kamerası 7 MP’lık bir kamera kullanılırken, ön kamera ise alışa gelenin aksine 4.7 MP olacak. Son olarak belirtmekte fayda var tüm bu haberler resmiyet kazanmış değil, iddialar ise ne kadar sağlam gözükse de yine de kesin gözüyle bakmamak gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir