Samsung Galaxy On Serisi Gözüktü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Güney koreli dev firma Samsung’dan yeni cihaz haberleri gelmeye devam ediyor. Samsung her bütçeye uygun akıllı telefonları ile satış konusunda oldukça üst seviye rakamlara ulaşmış durumda. Bu noktada yakın zamanda çıkacak olan giriş seviyesi android akıllı telefonlar belli olmaya başladı. Yeni nesil giriş seviyesi modelleri olan Samsung Galaxy On serisini bir hata yaparak websitesinde yayınladı. Yeni serinin modelleri Samsung Galaxy On5 ve Samsung Galaxy On7 olacak gibi gözüküyor.

facebook müşteri hizmetleri

Bir süredir sızıntıları devam eden Samsung Galaxy On serisi web sitesinde yayınlanması ile beraber artık resmileşmiş oldu. Gözüken modellerde tıpkı başarılı modeli Galaxy Note 3’deki giibi deri görünümüne sahip plastik arka kapak kullanılıyor. Samsung Galaxy On serisinin ilk cihazı Galaxy One5 modelinde TFT LCD 5 inç HD çözünürlüğe sahip bir panel kullanılırken, 1.3 GHz hız ile çalışan Exynos 3475 işlemci bulunuyor. 1.5 GB RAM’e sahip bu modelde microSD kart desteği ile 8 GB dahili hafıza bulunuyor. Ayrıca cihaz grafik birim gücünü ise Mali-T720 modelinden alıyor. 8 megapiksel ana kamera ve 5 megapiksel ön kameranında eşlik ettiğini söyleyelim. 2600 mAh batarya ile gelen bu modelin toplam ağırlığı ise 149 gram olarak belirlenmiş durumda.

Samsung Galaxy On serisinin diğer bir modeli olan Galaxy On7 ise kardeş modeli ile benzer özellikleri barındırıyor. Bu modelin diğer modelden farkları ise şu şekilde ; 5.5 inç HD ekran ve 13 megapiksel ana kamerası bulunuyor. Ayrıca 3000 mAh batarya ile gelerek farkını bu noktada belli etmiş durumda. İki cihazda Android 5.1 Lollipop ile gelirken çıkış tarihi hakkında henüz bilgi verilmiş değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir