Samsung Galaxy S4 LG G2 Karşılaştırması

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bir akıllı telefon karşılaştırması yazımızda daha sizlerle birlikteyiz. Bugün sizlere Samsung Galaxy S4 LG G2 Karşılaştırması yapıyoruz. Samsung Galaxy S4 LG G2 Karşılaştırması yaparken dikkat edilecek birkaç husus var. Özellik ve fiyat olarak da birbirine çok yakın olan bu iki akıllı telefondan birini seçmek ise size kalmış. Samsung Galaxy S4 daha küçük boyutları, Süper AMOLED ekranı ve daha hafif oluşuyla öne çıkarken; LG G2 akıllı telefonu ise daha güçlü işlemcisi, radyo dinlenebilmesi, daha büyük ekranı ve daha uzun pil ömrü ile bizlere göz kırpıyor. Karşılaştırmanın tüm ince detaylarına girmek için sizi şöyle alalım.

Samsung Galaxy S4 LG G2 Karşılaştırması

Ortak Özellikler

– Android işletim sistemi
– En güncel Bluetooth Versiyonu (v4.0)
– Kamera Flaşı
-Hızlı veri transferleri
– Çok yüksek disk kapasiteleri
– 2 GB RAM
– Hızlı ve akıcı güçlü işlemciler
– 4 Çekirdek işlemciler
– 1080×1920 ekran çözünürlüğü
– 1080p HD video çekim

 

Samsung Galaxy S4 Üstünlükleri

samsung galaxy s4 avantajları

facebook müşteri hizmetleri

 

 

LG G2 Üstünlükleri

lg g2 avantajları

 

Fiyat Karşılaştırması

Gerek donanımsal özellikleri gerek ise maliyetleri bakımından bu iki akıllı telefon fiyat olarak birbirine çok yakın. Samsung Galaxy S4’ün ülkemizdeki satış fiyatı 1.200 TL civarında iken, LG G2’nin ülkemizdeki satış fiyatı 1.250 TL civarında.

samsung galaxy s4 ve lg g2Samsung Galaxy S4 (Soldaki) ve LG G2 (Sağdaki)

 

Sonuç

Bu iki akıllı telefon arasında seçim yapmak gerekirse, fiyatları birbirine çok yakın olduğu için daha çok özelliklere bakılmalıdır. Samsung Galaxy S4 LG G2’ye göre daha incedir ve daha hafiftir. Buna karşın LG G2 de Samsung Galaxy S4’e göre daha güçlü işlemci modeline, daha büyük ekrana ve bir radyo özelliğine sahiptir. LG G2 bu karşılaşmadan galip çıkıyor gibi gözükse de, telefonu kullanacak kişinin tercihi de belki Samsung Galaxy S4 özellikleri yönünde olabilir. Seçim sizin!

Öte yandan Galaxy Note 4 Galaxy Note Edge Karşılaştırması ve Galaxy Note 4 ve iPhone 6 Karşılaştırması yazılarımız da ilginizi çekebilir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir