Samsung, Galaxy S6 Edge İçin Edge Lighting Getiriyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung, Galaxy S6 Edge için getireceği yeni özelliği Edge Lighting yani Kenar Aydınlatma sistemi için bir reklam videosu yayınlayarak Samsung Galaxy S6 Edge bekleyen müşterilerini daha da çok heyecanlandırdı.
Galaxy S6 Edge için bu yeni Edge Lighting özelliğinin ne olduğu üzerinde biraz açıklama gerçekleştirelim. Samsung tarafından yayınlanan bu yeni reklamda, sessize alınmış bazı telefonların uzun müddet titreşime maruz kalması yüzünden çok yüksek bir noktadan yere düşmüş olduğu ve insanlarda zor bir durum uyandırdığına özen gösteriliyor.

facebook müşteri hizmetleri

Samsung’un yeni özelliği Edge Lighting (kenar aydınlatma) ile bir kişiden mesaj ya da davet aldığınızda bildirim ekranına düşecek yani Galaxy S6 Edge’in kıvrımlı ekranı uyarı niyetinde yanacak. Telefonunuzda en lüks haberleşme kurduğunuz kişilere mavi, yeşil, mor, turuncu ve sarı renklerini atayarak yanan renkten kim bulunduğunu da tek bakışla yerinizden kalkmadan görebileceksiniz.

Reklamda iPhone, Lumia, Moto X, Moto Droid Turbo, LG G4 ve BlackBerry Passport akıllı telefonları kullanılarak gelen bildirimlerin ne derece önemli olduğu ve cihazların sessize alındığı için gelen yeni bildirimin kimden olduğunun bilinememesi vurgulanmış. Samsung’un bu yeni özelliği kullanıcılarının ilgisini çekebilecek gibi duruyor.

İzlemek isteyenler için yeni reklam filmi;

https://youtu.be/XA2wVxV1RMQ

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir