Samsung Galaxy S6 Edge Plus Özellikleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung’un (telefon tablet) Phablet sektöründe kabile göstermesi muhtemel Galaxy S6 serisinin yeni modeli Galaxy S6 Edge Plus özellikleri sızdırıldı. Galaxy S6 Edge Plus, büyük olasılıkla Snapdragon çip setini kullanacak.
2015 yılına Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelleri ile methal karşılayıcı Samsung’un, çok yakın zamanlarda Phablet piyasasında yeni bir akıllı cihaz ile karşımıza geleceği söyleniyordu. Samsung ve Phablet konuşmaları başlayınca akıllara ilk olarak çok büyük ekrana sahip Galaxy Note 5 modeli geliyordu. Ancak son gelen bilgiler üzerine Samsung değişiklik yaparak farklı bir prototip üreteceği yönünde.

facebook müşteri hizmetleri

Galaxy S6 Edge Plus iPhone 6 Plus’a Rakip Gösterilecek !
Sammobile sitesinin aktarmış olduğu bu yeni bilgilere nazaran Samsung, Galaxy Note 5 modeli ile değil; Galaxy S6 Edge’in Plus modeli ile karşımıza çıkacak. Samsung’un, bu yeni hafif kıvrılmış ekranı ile encam olan Galaxy S6 Edge Plus modeli ile iPhone 6 Plus’a rakip olacağı keşif ediliyor.
Diğer sızdırılan bilgilere bakarak Galaxy S6 Edge Plus; yeni Exynos 7420 çip seti yerine Qualcomm’un 6 çekirdekli Snapdragon 808 çip setini bu cihaza entegre edip kullanıcılara kesintisiz performans sunacak. Dokunmatik ekran paneli bakımından Galaxy S6 Edge ile bire bir olacak Plus modelinin, 5.4 ” veya 5.7 ” boyutunda olacağı hesap ediliyor.

3.000 mAh Kapasiteli Batarya !
4K video destekli 16 Megapiksel ana kamera, 5 Megapiksel selfie kamerası, 32 GB dahili boş depolama alanı sunan ve 3.000 mAh pil kapasitesi ile beraber sızdırılan teknik özelliklere sahip olmasını bekleniyor. Pil kapasitesinin, ekranın 2K yahut Full HD olup olmadığı bilinmediği için bu yeni Phablet hakkında pek konuşamıyoruz. Bakalım Samsung eğer gerçekten Galaxy S6 Edge Plus cihazını çıkarıp iPhone 6 Plus’a rakip olabilecek mi?

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir