Samsung Galaxy S6 Fiyatı Belli Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Uzun zamandır beklenen ve konuşulan Samsung Galaxy S6 fiyatı sonunda belli oldu. Baştan söylememizde fayda var Samsung’un fiyat farkı ile her zaman Apple’dan daha çok tercih edilen bir ürün olması Samsung Galaxy S6 fiyatı cidden göründüğü şekilde olursa değişecek gibi duruyor. Günlerdir farklı internet sitelerinde görselleri yayınlanan Samsung Galaxy S6, bildiğiniz gibi bugün ilk defa kullanıcıların karşısına çıktı. Aynı anda Samsung UK internet sitesinde Samsung Galaxy S6 fiyatı beklenenin çok çok üzerinde bir fiyat da görüldü.

Fiyatları gördükten sonra siz de biraz düşünebilir, Samsung’un yeni amiral gemisi olacağı düşünülen Samsung Galaxy S6 yerine farklı telefonlara yönelebilirsiniz.

Samsung Galaxy S6 Fiyatı Beklenildiğinden Çok Fazla

Ortalama olarak 750 ile 850 dolar arasında çıkması beklenen Samsung Galaxy S6 fiyatı , dünya mobil kongresinde tanıtımı beklenirken Samsung UK sitesinde tam olarak 1080 dolar gibi bir fiyattan satışa çıkacağı görüldü. Bugünün dolar hesabından bakarsak tam olarak 2700 TL ediyor. Şaka değil, Samsung Galaxy S6 fiyatı tam tamına 2700 TL. Türkiye için vergiler ile bu rakamın daha da artma şansının olduğunu söylemeye gerek bile duymuyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

Samsung’un tercih nedenlerinin başında gelen fiyat unsurunun Galaxy S6 fiyatı ile birlikte bir tercih unsuru olmaktan çıkacağını söyleyebiliriz. Daha sonra fiyatta değişiklik yapılır mı bilmiyoruz ancak ürünün şu anki fiyatı ile Türkiye’de büyük bir satış oranı beklemesi çok zor. Apple’ın aşırı fiyatlarına tepki gösteren bir millet olarak Samsung Galaxy S6’yı Türkiye pazarında zor günlerin beklediğini söylemek mümkün. Samsung UK sitesine de buradan ulaşabilirsiniz.

samsung galaxy s6 fiyatı ne olacak

Yukarıda da görebileceğiniz gibi Samsung Galaxy S6 Fiyatı 699 Pound olarak belirlenmiş. Ortalama 1080 dolar yani 2709 TL ediyor. Google’a kaç para ediyor diye yazmaya uğraşıp şok olmayın buyrun:

samsung galaxy s6 fiyatı ne kadar

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

4 thoughts on “Samsung Galaxy S6 Fiyatı Belli Oldu

 • 1 Mart 2015 at 18:16
  Permalink

  Bu fiyatada alıcı bullur 😀

  Reply
  • 1 Mart 2015 at 18:30
   Permalink

   Yıl sonuna kadar yine düşer ama başlangıç fiyatı çok yüksek.

   Reply
 • 1 Mart 2015 at 18:16
  Permalink

  Bu fiyatada alıcı bullur 😀

  Reply
  • 1 Mart 2015 at 18:30
   Permalink

   Yıl sonuna kadar yine düşer ama başlangıç fiyatı çok yüksek.

   Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir