Samsung Galaxy S6 İstemeyen Uygulamaları Silme

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung, bir önceki uygulaması olan Galaxy S serisinde de akıllı telefonlarda yer aldığı gibi yeni Galaxy S modelinde, kendine ait uygulamasının çok da fazla olmayacağı bekleniyordu. Bundan sonra da Samsung’un, Galaxy S6’da uygulama sayısı diğer uygulamalara oranla %40 oranında azaldığı görülüyor. Xda-Developers’de bir kullanıcı olan, daha çok mobil cihazlar ve uygulamalar üzerinde bulunan geliştiriciler için Xda sitesinde üye olan Jeshter 2000 adlı kullanıcı bir takım görseller paylaşarak, Galaxy S6 üstünde yer alan bir görsel olarak paylaştığı unsurlarda Galaxy S6 üzerinde yer alan birçok uygulamayı kaldırabiliyor veya vasıfsız bir hale getirebiliyordu.
Yani uygulamalar üzerinden yalnızca Samsung’a ait olan uygulamalar değil, Microsoft ve Google uygulamalarını da kaldırmanız mümkün kılınmış durumda.
Dolayısı ile siz de Samsung Galaxy S serisinin akıllı telefonlarında yer alan bir takım uygulamaları ki bunların yanında Microsoft ve Google uygulamaları da mevcut kaldırabilirsiniz. İnternet üzerinden bulabileceğiniz uygulamalar sonucunda istemediğiniz, kullanmadığınız, kullanmak istemediğiniz uygulamaların üzerine gelerek, kaldırmanız mümkün.
Mesela hesap makinesi, S Healt, S Voice, YouTube, Play Store, Goole, Voice Search, G Mail, Google Plus, Play Music, Play Movies & Tv, Play Books, Play Newsstand, Play Games, One Drive, One Note ve Skype uygulamalarını bir tık ile kaldırmanız mümkün.
Bu uygulama bir çok kişi tarafından bilinmiyor ve farkında değilken Xda sitesinde üye olan Jeshter 2000 adlı kullanıcı sayfasında paylaştığı görsellerle bunun farkına varılmasına imkan tanıdı. Samsung uygulamalarının yanı sıra Microsoft ve Google uygulamalarının da kaldırılabileceğini belirten ve gösteren Jeshter 2000 adlı kullanıcı Samsung Galaxy S serisinde yeni bir çığır açmış oldu. Dolayısıyla mobil cihazınızda ya da uygulamalarınızda istemediğiniz, var olmasından hoşnut kalmadığınız ya da fazla yer kapladığını düşündüğünüz uygulamaları kaldırmanızı mümkün kılıyor.
Bu sistemle bir çok kullanıcı Mesela hesap makinesi, S Healt, S Voice, YouTube, Play Store, Goole, Voice Search, G Mail, Google Plus, Play Music, Play Movies & Tv, Play Books, Play Newsstand, Play Games, One Drive, One Note ve Skype uygulamalarını bir tıkla yok edebilecek…

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir