Samsung Galaxy S6 Mini Ağustos Ayında Çıkacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung’un şuan ki amiral gemisi olan Galaxy S6 bir çok kişi tarafından kullanılmış ve sevilen bir telefon olmayı başarmıştır. Fakat herkesin bütçesine uygun olmayan bu cihaz için mini çıkarma kararı aldı. Gelenek haline gelenek haline gelen mini modeller hemen hemen her telefonda mevcut hale geldi. Bu yıl çıkaracağı Galaxy S6 donanımsal olarak bilgiler elimize gelmeye başladı.

Galaxy S6 ve S6 edge kullanıma sunulduktan sonra, Samsung  “mini” model için işe koyuldu ayrıca metal ve cam alternatifleri hakkında konuşmadı Kısa bir süre sonra, doğrulandı, önceki günlerde mini hakkında üretimi durdurmak için söylenen sözlere hayır cevabını verdi, fakat bu konuda çok bilgi ya da sızıntı şimdiye kadar olmadı.

facebook müşteri hizmetleri

Galaxy S6 Mini gerçekten kullanıcılar tarafından sevilecek ve her bütçeye uyacak bir cihaz olacak gibi görünüyor. Tech Kafa okuyucuları için hazırladığımız bu özeli haber için Galaxy mini ile ilgili görselleri aşağıda göstereceğiz. Resimler hafif karanlık çıksa bile çok net gözüküyor. Bu sıralar Samsung’un çoklu olarak cihaz çıkardığı için gündeme damgasını vurmaya çalışmaktadır. Geçen yıl Galaxy S5 ve Galaxy S5 mini arasında çok fazla bir süre olmadan mini modelini çıkarmıştı.

Galaxy S6 Mini Özellikleri

  • Snapdragon 808 SoC
  • 2 GB RAM
  • 4.6″ ve 4.7″ arası olan ekran (720p)
  • 15 MP kamera

Söylentilere göre telefonun özellikleri bu şekilde ayrıca cihazın 13 Ağustos Tarihinde tanıtılacağı söyleniliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir