Samsung Galaxy S6 Plus Hakkında İlk Haberler Yayıldı!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung ailesinin en başarılı ferdi olarak gösterilen Galaxy S6’dan sonra yan üst modelini S6 “Plus” olarak piyasa sürecekleri dedikodular arasındaydı. Söylentilerin görsellerinde S6 Plus’ın 5.5 inch olduğu yani Iphone 6’nın ekran boyutunda olduğu da ayrı bir detay unsuru. Plus’ın boyutlarının yaklaşık 154,45 x 75,80 x 6.85mm olduğu, S6 Edge’den 9 mm uzun ve kenarlarının da 3 mm geniş olduğu tahmin ediliyor.

S6 Plus ile ilgili bir diğer söylenti ise, Samsung’un Exynos 7420 yonga seti yerine Qualcomm’un 6 çekirdekli Snapdragon 808 yonga setini kullanacağı haberi. Bunun yanısıra son modelinde, Project Zero2 kod adı altında gireceği ve Project Zero veya Project Zen’in bir parçası olmayacağı belirtiliyor.

facebook müşteri hizmetleri

Modelin diğer özelliklerine gelince, 32GB depolama, 4K destekli 16MP optik sabitleme yeteneğine sahip arka kamera ve 5MP ön kamera şimdilik öğrenilen söylentiler arasında.
Samsung S6 Edge Plus’ın boyutları düşünüldüğünde batarya kapasitesi de en çok konuşulan konu oldu. Söylentiler, Samsung S6 Edge modelindeki 2600mAh batarya kapasitesinin 3000 mAh’a yükselttiği, önemli ölçüde pil ömrünü arttırdığı yönünde.

Çin’den gelen rapora göre Samsung bu sene, Galaxy Note 5 Edge yerine Galaxy S6 Plus’I sahneye çıkaracağı belirtilmiş. S6 “Plus”’ın “Note” gibi özel kaleminin olmayacağı ama tasarım açısından beğenilen kavisli ekran tasarımını bu modelin de devam ettireceği, belki bu modelde iki tarafın da kavisli olabileceği sızan haberler arasında.

Tüm bu spekülasyonlardan sonra çift tarafı kavisli, Snapdragon 808 ve 3000 mAh batarya gücüne sahip S6 Plus’ın performansı şimdiden merak konusu. Samsung S6 Edge Plus hakkında güncel gelişmeleri kaçırmamak için takipte kalın.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir