Samsung Galaxy S6 Yanında Egde Modeli de Çıkabilir

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung‘un son zamanlarda piyasada yaşadığı düşüşü aşmak adına geliştirdiği yeni model Galaxy S6 amiral gemi modeli hakkında pek bir bilgimiz yok. Fakat yerlerden farklı söylentiler almış başını giderken Galaxy S6 modelinin yanında Edge modelinin de geliştirildiği de bunlardan birisi. Kaynaklar bu edge cihazın adının “Project Zero” olarak geçtiğini söylüyor. İki kenarından birden kavisli olacağı da ayrıca belirtiliyor.

facebook müşteri hizmetleri

Tıpkı Galaxy Note 4‘ün yanında Galaxy Note Edge modelinin olması gibi cihazın Galaxy S6 ile birlikte pazarlanacağı teyit edildi fakat cihaz sınırlı bölgelerde satışa sunulacak.

Galaxy S6 modelinin özelliklerine gelecek olursak; 2560×1440 piksel çözünürlüklü Super AMOLED ekranı, 16 veya 20 megapiksel çözünürlükte arka kamerası, 64-bit Qualcom 810 ve ya Exynos 7 Octa yongaseti olacağı zannediliyor. Kasasının tamamen metaldeüretileceği de bir diğer bilgi fakat Galaxy S6 yarı-metal olarak karşımıza çıkabilir.

Galaxy S6 ve muhtemelen Project Zero‘nun tanıtımı ise muhtemelen bu sene olduğu gibi gelecek sene de MWC 2015 etkinliğinde tanıtılacak.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir