Samsung Galaxy S6’da Pil Değiştirilemeyecek

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S6 hakkında yeni iddialar çıkmaya başladı.

Mobil Dünya Kongresi 2015 etkinliğinde tanıtılması beklenen telefonun arka kapağı hakkında yeni söylentiler var. Bu yıl çıkartılması planlanan Samsung Galaxy S6’da bataryanın değiştirilemeyeceği tahmin ediliyor.

facebook müşteri hizmetleri

Daha önce Sony’nin Xperia modellerinde kullandığı camdan yapılma arka kapak ile geleceği iddia edilen Galaxy S6’nın, bu sebeple herhangi bir şekilde batarya değişimine izin vermeyeceği söyleniyor.

Samsung’un diğer rakiplerine göre avantaj kabul edilen, bataryanın değiştirilebilir olması özelliği, bu değişiklikler ile birlikte ortadan kalkıyor gibi gözüküyor. Ayrıca yeni kapak tasarımı ile birlikte SIM kart ve MicroSD kart girişlerinin de, telefonun yan taraflarına alınacağı söyleniyor.

Daha önce piyasaya sürülen Galaxy S5 ve Note 4 modellerinde sunulan parmak izi tarayıcısının oldukça kullanışsız olması sorununu home tuşunu büyüterek çözecekleri iddia edilen Samsung’un, tasarımda bir değişiklik yapacağı kesin gibi gözüküyor. 10

Daha önce 4 GB RAM ile geleceği ve göz tarama özelliğine sahip olacağı iddiaları ile ortaya çıkan Samsung Galaxy S6 hakkında kesin bilgileri öğrenmek için Mobil Dünya Kongresi’ni beklememiz gerekiyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir