Samsung Galaxy S7 Edge Özellikleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung S7 Edge özellikleri, Samsung S7 Edge, Samsung S7 Edge fiyatı, Samsung S7 Edge teknik özellikleri, Samsung S7 Edge kamerası, Samsung S7 Edge çözünürlüğü

Samsung’un son telefonu olan S7 Edge hangi özellikler ile gelecek, telefonun teknik özellikleri neler ? Samsung S7  Edge yenilikleri nelerdir ? gibi sorularınızın cevabı bu makalemizde.

Samsung Galaxy S7 Edge Özellikleri

Samsung, S7 Edge ile kullanıcılarını meraklandıran özellikler ile karşımıza çıktı. Cihaz tasarımı ve teknik özellikleri ile kullanıcılara sunuldu. Peki bu cihazın teknik özellikleri nelerdir diye soracak olursak. Cihaz da en öne çıkan özellikleri şu şekilde sıralayabilir. Çift taraflı kavisli ekran kullanılmış ve şık bir tasarıma kavuşmuş. Cihazda 5.5 inçlik bir ekran kullanılmış ve 1440×2560 çözünürlük ile üretilmiştir.

facebook müşteri hizmetleri

Arka kamerasında 12 MP, ön kamerada ise 5 MP çözünürlüğe sahip kameralar kullanılmıştır. Öne çıkan diğer teknik özellikleri ise 4 GB  Ram ve 32 GB‘da dahili depolama belleği kullanılmıştır. En önemli özelliklerinde biri ise 3600 mAh büyük bir batarya kullanılmıştır.

Samsung S7 Edge Fiyatı

Samsung Galaxy S7 Edge Teknik Özellikleri ve Fiyatı

İşlemci : Exynos 8890 Octa

Ekran : 5.5 İnç 1440×2560 Piksel

Ram : 4 GB

Kalınlığı ve Ağırlığı : 7.7 mm / 157 gram

Depolama : 32 GB (microsd kart destekliyor)

İşletim Sistemi : Android 6.0

Batarya : 3600 mAh

Arka Kamera : 12 MP

Ön Kamera : 5 MP

Samsung S7 Edge ücreti ise Türkiye’de 3299 TL ile piyasaya sürüldü.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir