Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge 18 Martta Ülkemizde Satışta

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

MWC 2016 kapsamında duyurulan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri 18 mart tarihinde ülkemizde satışa çıkıyor. Geçtiğimiz gün içerisinde Türkiye lansmanı yapılan modelin tüm detaylarıda belli oldu. Halihazırda belli olan özellikler ülkemizde de tanıtılarak resmileşmiş oldu. İstanbulda gerçekleştirilen lansmanda yeni akıllı telefonlar katılımcılarla buluştu. Bunun yanı sıra S7 ve S7 edge fiyat ve çıkış tarihi gibi bilgiler de paylaşıldı. Ön siparişleri başlayan Samsung S7 ve S7 edge 18 Mart tarihinden itibaren yaygın şekilde piyasada olacak. Beklendiği gibi Galaxy S7 için 2799 TL, Galaxy S7 edge 3299 TL’lik peşin satış fiyatları belirlendi.

facebook müşteri hizmetleri

Tasarımlarıyla geçen yılın telefonları S6 ve S6 edge’in çizgisini devam ettiren yeni Samsung telefonlarından Galaxy S7 5.1 inç Quad HD ekran, sekiz çekirdekli Exynos işlemci, 4 GB RAM, 12 megapiksel arka kamera, 5 megapiksel ön kamera, suya ve toza dayanıklı gövde, microSD kart yuvası gibi teknik özelliklerle özellikle ekranı çok büyük olmayan, büyük ekran ile kompakt arası telefon arayanlara hitap ediyor.
samsung

S7 edge de küçük kardeşiyle aynı teknik özellikleri barındırmakla birlikte 5.1 inç yerine 5.5 inç, 2560 x 1440 piksel ekran barındırıyor. Ekran her iki kenara kavis yaparak farklı bir görsel deneyim sunuyor. Her iki telefon da Kategori 9 LTE desteği sayesinde 1 Nisan 2016 tarihinden itibaren faaliyete geçecek 4.5G servislerinde sunulabilecek en yüksek pratik hızlara ulaşma fırsatı verecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir