Samsung Galaxy S7 ve Çakma Galaxy S7 Karşılaştırması

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung Galaksi 7 ve Çakma Samsung Galaksi 7

1460643946_screen-shot-04-14-16-at-04.54-pm-003
Samsung’un 2016’ya damga vuran telefonlarından biri olan yeni model Galaxy S7, merdiven altı halk arasındada çakma olarak bilinen üreticilerin de benzerliliği ve hesaplılığıyla insanların özellikle telefon düşkünlerinin iştahını kabartmışa benziyor.
Gerçek bir Galaxy S7 ile çakma Galaxy S7’nin yanyana ortaya çıkan görüntüleri gerçekten oldukça şaşırtıcı zira ikisini birbirinden ayırt etmek gerek özellikleri olsun gerek kasası olsun bir hayli zor görünüyor.
1460643797_fake-galaxy-s7-ve-real-galaxy-s7-4
Bir tarafta Galaxy S7 diğer tarafta çakma Galaxy S7. Arka kamera kısmındaki benzerlik ciddi anlamda şaşırıtıcı. Sizce hangisi gerçek, hangisi çakma? Benzerlik arka kısmın genel görüntüsünde de devam ederken, gerçek Galaxy S7 modelinde alt kısımda resmi ürün yazıları görünüyor fakat çakma S7’de bu alan boş bırakılmış.
1460643546_fake-galaxy-s7-ve-real-galaxy-s7-3
Her iki telefonun MicroUSB portunun ve kulaklık girişinin yer aldığı alandan hangisi gerçek hangisi değil ayırt etmek ciddi dikkat isteyen ve zorlayıcı bir durum. Burada hangisi gerçek hangisi değil? Güç butonun bulunduğu alan da iki telefonu birbirinden tam anlamıyla ayırt edecek detaylara sahip değil gibi görünse de üstteki telefonun güç tuşunun daha ince yapısı, telefonun gerçek Galaxy S7 olduğunu gösteriyor.
1460643337_fake-galaxy-s7-ve-real-galaxy-s7
Sim kart yuvasının bulunduğu alan ise gerçek Galaxy S7 sahiplerinin kolayca ayırt edeceği fakat daha önce bu telefonu incelememiş kişilerin zorlanacağı detaylara sahip. Çakma Galaxy S7 modelinde SIM kart slotu çok keskin bir şekilde kasadan ayrı dururken, gerçek Galaxy S7 modelinde bu alanın kasayla daha bütünleşik olduğunu görüyoruz.

Müşteri hizmetleri

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir