Samsung, Galaxy Serisine İki Yeni Üye Kattı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Evet sevgili Techkafa okurları, gün geçmiyor ki Samsung yeni bir akıllı telefon daha duyurmasın. Biz haberini yapmaktan bıktık, Samsung hala telefon çıkarmaktan illallah etmedi. Her neyse, kişisel duygularımı da belirttikten sonra asıl istediğiniz şeye, yani habere geçelim.

CES 2015 fuarında, telefon dışında ürünlerle kendini göstermesi beklenen SamsungGalaxy serisine E5 ve E7‘yi ekledi. Görünüşleri Galaxy serisinin izlediği çizginin dışına çıkmazken, E7, mantıklı olarak E5‘ten daha üstün ve büyük.

facebook müşteri hizmetleri

 

Yukarıda görselde gördüğümüz delikanlı Galaxy E7. Özellikleri ise şunlar; 5.5 inç AMOLED ekran, 1.2 GHz 4 çekirdek işlemci, 2 gb RAM, 16 gb dahili hafıza, LED flaşlı 13 MP arka ve 5 MP ön kamera, 4G bağlantı desteği ve 2950mAh batarya.

::Samsung Galaxy S6 Bu Hafta Tanıtılacak

Bu ufaklık ise Galaxy E5. E7‘den farkı ise yanlızca şu birkaç özellik; 5 inç Super AMOLED ekran, 1.5 gb RAM, LED flaşlı 8 MP arka, 5 MP ön kamera ve 2400mAh batarya. Bunlar dışında E7 ile aynı işlemci ve hafızaya sahip.

Çıkış tarihi henüz bilinmeyen yeni Galaxy‘lerin fiyatları E5 için 700 TLE7 için de 850 TL civarı olacağı tahmin ediliyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir