Samsung Galaxy Tab 5 Özellikleri Sızdı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Galaxy S6 ile birlikte piyasaya yeniden bomba gibi bir giriş yapan Samsung‘un, yeni çıkaracağı tableti Samsung Galaxy Tab 5 özellikleri sertifika kuruluşundan sızdı. Çin’in ünlü sertifika kurulu TEENA ile çalışan firmanın, Samsung Galaxy Tab 5 özellikleri ile ilgili tüm bilgileri içeren sertifikası ortaya çıkınca tüm bilgiler de gün yüzüne çıkmış oldu.

Samsung Galaxy Tab serisi ile yakaladığı başarıyı ve satışları Samsung, anlaşılan Samsung Galaxy Tab 5 özellikleri ile de devam ettirmeyi planlıyor. Sızan tüm Samsung Galaxy Tab 5 özellikleri şu şekilde sıralanıyor:

Samsung Galaxy Tab 5 Özellikleri

8 inç ekran boyutu

1024×768 ekran çözünürlüğü

facebook müşteri hizmetleri

1.2 GHz hızında 4 çekirdekli işlemci

2 GB RAM

16 GB dahili depolama hafızası

 

2 megapiksel ön kamera

5 megapiksel arka kamera

Galaxy Tab SPen kalemi

Android 5.0 işletim sistemi

Yukarıdaki gibi sıralanan Samsung Galaxy Tab 5 özellikleri bir önceki seri olan Galaxy Tab 4‘den daha iyi bir perfomans sergileyeceği ortada. Daha ince bir yapıya sahip olan Samsung Galaxy Tab 5‘in bir önceki seriden daha ağır olması da oldukça ilginç.,

Samsung Galaxy S6 Edge İle Çekilen Fotoğraflar

Sizlerinde bildiği gibi konu tablet olunca hala kullanım ve estetik açısından Apple‘ın gerisinde kalan Samsung, tasarımlarını da bir hayli iPad‘e benzetmeye başladı. Yakın bir sürede çıkacak tabletlerin artık daha ince ve sabit bir iPad görünümüne sahip olması da ilginç. Anlaşılan firmalar en çok satan ürünleri dikkate alarak adımlarını bu yönde atmayı ve benzer tasarımlar kullanmayı seviyor.

Sizin Samsung Galaxy Tab 5 özellikleri ile ilgili düşünceleriniz neler?

 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir