Samsung Galaxy Tab S2 Gözüktü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Dev firma samsung her platformda çalışmalarını sürdürürken, mobil platformdaki çeşitliliği ile de gündemde. Samsung’un yeni Tab S2 modeli ortaya çıktı. Tasarımsal olarak Galaxy S6 modeline benziyor diyebiliriz. Samsung hem mobil hem de tablet piyasasındaki liderlerden biri olmayı sürdürüyor. Üst seviye tablet hazırlıkları içersinde olan Samsung, geçtiğimiz günlerde haziran ayında tanıtılması beklenen Galaxy Tab S2 modeli nihayet ortaya çıktı.

facebook müşteri hizmetleri

Galaxy S6 benzeri olan ve metal bir ince kasa ile gelmesi beklenen Galaxy Tab S2 hoş ve zarif gözüküyordiyebiliriz. Onleaks’ın paylaştığı bir görsel üzerine Galaxy Tab S2 belirtilenlere göre 5.8 mm veya 5.9 mm incelikte olması bekleniyor. Galaxy Tab S2 teknik özellikler kısımında ise 8.0 inç – 9.7 inç arası bir ekran büyüklüğü bekleniyor. Diğer yandan Galaxy s6 benzeri donanımsal yapı yani, 8 çekirdekli Exynos 7420 işlemci, 32 GB, 64 GB ve 128 GB depolama kapasiteleri, 3 GB RAM gibi özellikler bekleniyor.

Ayrıca Galaxy Tab S2 modelinde Android 5.1 Lollipop işletim sistemi beklenirken haziran ayında gerçekleşek etkinlik ile tanıtılacak. Diğer bir nokta ise Galaxy Tab S2 modelinde parmak izi okuyucu özelliğininde olması bekleniyor. Samsung Tab S2 modelleri, önceki sızıntılardan hatırlayabileceğiniz gibi çok ince bir tasarım ve geçmiş Tab S modellerinden farklı ekran boyutları ile gelecekti. Bakalım samsung’un bu cihazındaki başarı oranı ne kadar olacak. Samsung’un android sürüm güncellemeleri ile ilgili haberleri sitemizde bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir