Samsung Galaxy V Plus Satışa Sunuldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung, akıllı cep telefonu piyasasında tutunabilmek için ara vermeden bir çok model üretiyor. Son zamanlarda, Samsung Galaxy S6 Edge gibi üst düzey akıllı telefon üreten Samsung, şimdide giriş seviyesi çok ucuz bir telefon Galaxy V Plus tanıtımını gerçekleştirdi.

Bu yıl yepyeni bir finansal stratejisiyle akılllı cep telefonu pazarında yerine koruma çabaları sergileyen Samsung, Galaxy E, Galaxy A, Galaxy J kabil yeni serilerle rakiplerinden farklılaşmaya çalışıyor. Lakin yakın zamanda, geliştirilmiş teknoloji ürünleri sunan firmanın bizi geçmişe götürdüğünü görüyoruz. Galaxy V Plus bunlardan birisi.

facebook müşteri hizmetleri

Bu giriş seviyesi telefonun özelliklerine ve fiyatına değinecek olursak;

4 “ dokunmatik TFT ekranında 480×800 piksel çözünürlük sunan Galaxy V Plus, 1.2GHz zaman hızında etkin çift çekirdekli bir işlemciden enerjisini alıyor. 512MB RAM ve 2GB SD kart ile artırılabilir bellekle desteklenen cihazda 3MP çözünürlüğünde ana kamera, VGA ön kamera yer alıyor, çift sim kart desteği, 1500mAh gücünde pil ve Android 4.4 işletim sistemi kurulu olarak satışa sunuluyor.

Samsung Galaxy V Plus giriş seviyesi akıllı cep telefonu özelliklerine sahip ve fiyatı sadece 82$. Modelin yalnızca Malezya’da satılacağı belirtiliyor. Diğer ülkeler için şuanda bir açıklama söz konusu değil.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir