Samsung Galaxy View Ne Zaman Çıkacak?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung yeni piyasaya süreceği tableti hakkında ilginç gelişmeler yaşanıyor. Özellikle boyutu ile adından söz ettirmeyi başaran ve 18.4” lik ekranı ile piyasada özgün olacak olan bu tablet henüz üretilmeden sipariş toplamaya başladı. Gelen yoğun ilgi ise tabletin çıkış tarihini hızlandırmasına kesin gözü ile bakılıyor.

Samsung Galaxy View özellikleri

Bilindiği gibi daha önce de bu gelecek olan tablet hakkında teknoloji haberleri arasında bir video dolaşmış ve Samsung Galaxy View hakkında görüntüler piyasaya sızdırılmıştı. Şimdiler de ise tableti üretecek olan firmanın Amerika’da sipariş toplaması dikkat çekti.

Samsung Galaxy View Özellikleri

Samsung Galaxy View fiyatı

facebook müşteri hizmetleri

Dev tablet henüz üretilmeden sipariş toplamasının ardından gözler tabletin özelliklerine çevrildi. Bilhassa tabletin ekranı teknoloji dünyasında oldukça dikkat uyardı. Ne kadar tercih edilecek bilinmez ama Samsung üretime geçmeden sipariş toplama kararı aldı. Gelelim bu dev tabletin özelliklerine;

Öncelikle Samsung Galaxy View tablet 1,6 Ghz hızında ve frekansında çalışacak. Ayrıca işlemci olarak ise Carmen 2 kullanılacak. Carmen 2 işlemcinin ise uzantısı Exsynos 7580 olacak. Ayrıca bu dev tablet de tahmin edileceği üzere 3g bağlantısı ve de Lta bağlantıları kullanılacak. Siparişleri toplanan bu tablette ayrıca 2gb ram kullanılırken dahili depo olarak ise 32gb depolama ünitesi kullanılacak. Ayrıca yine Micro Sd kart ile bu hafızanın arttırılmasına imkan sunulacak. İşletim sistemi olarak yine Android kullanılacak olan tablet Android 5.1  Lollipop sistemi ile hızına hız katacak. Ayrıca 2.1 Mp çn kamerası ile standart destek sunacak olan tablet güçlü bir batarya ile kalitesini ortaya sunacak.

Samsung Galaxy View Fiyatı

samsung galaxy view

Ayrıca firma tarafından yapılan açıklamalar kapsamında fiyat bilgisinin detayları henüz açıklanmazken Amerika satış fiyatı kullanıcılara duyuruldu. Bu rakam ise 599 Dolar olacakken fiyat olarak da dudak uçuklattı. Teknoloji haberleri için sitemiz sizlere verdiği hizmeti katlayarak sürdürmeye devam edecektir.

Samsung’un 18.4″Lik Dev Tableti İnternet’e Sızdı

Diğer Tüm Teknoloji Haberleri İçin Tıklayınız!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir