Samsung Gear S İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Eylül ayında Güney Kore’li elektronik firması Samsung, altıncı akıllı saatini çıkartacağını söylemişti. Saat birkaç sene önceki akıllı telefonlara benzer olacak ve Tizen ile çalışacak.

Gear S’nin cazibesi diğer cihazlarınız dan bağımsız olarak kullanabilmeniz. Bluetooh ile birlikte Samsung‘un en yeni saati Wi-Fi ve 2G ile 3G’ye de sahip olacak.

samsunggears

 

Eğer bir sim kart taşıyıcısı kullanırsanız, telefon kullanmanıza gerek kalmadan kablosuz kulaklık kullanarak Samsung‘un müzik servisinden müzik dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda navigasyon özelliğini kullanabilirsiniz. Adımlarınızı sayabilir ve kalp atışlarınızı da istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

 

samsung2

Gear S Tizen ile çalışacak.

Anroid ve ya iOS ile çalışmayacağı için başlangıçta fazla bir uygulaması olmayacak. Fakat ilerleyen zamanlarda bu durum değişebilir.

Fiyatının 400$ olması bekleniyor. Fakat sözleşme imzalamak veya taksitle ödeme yapmak istediğinize göre fiyat değişebilir. Ayda 10$ veri ücreti de olabilir.

Gear S’nin ekranı oldukça büyük ve güzel. Olumsuz olabilecek tek yanı menü arasında gezinirken ön izleme yapmaması.

Ekran klavyesinde ise QWERTY birbirine çok yakın olduğundan mesaj yazarken zorluk çekebilirsiniz.

Tüm radyolara sahip olmanın yanı sıra bateri ömrü de oldukça iyi. Fakat Gear S yine de mobil cihazınıza bağlı ve bunun tabii ki Samsung olması gerekiyor. Saati aktive edebilmek için, daha fazla uygulama indirebilmek için veya sağlık detaylarınızı takip edebilmeniz için mobil cihaza ihtiyacınız var.

 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir