Samsung Gear S2, iPhone ile Kullanılabilecek Mi?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung, geçen hafta tanıttığı yeni akıllı saati Gear S2 hakkında çeşitli iddialar atılmaya başlandı. Samsung‘un şirket içi bir çalışanı tarafından ortaya atılan iddia, Gear S2‘nin iPhone ile kullanılabilmesi üzerinde çalışmaların yürütüldüğü yönünde oldu.

facebook müşteri hizmetleri

Son dönemde popülerliği tavan yapan giyilebilir teknoloji alanı, şirketlerin kendi ürettikleri saatlerin rekabet için farklı platformlara da hitap etmesi düşüncesi hayli yaygınlaşmış durumda. İşte bu yaygınlaşmanın bir örneği de Gear S2 üzerinde olacak gibi görünüyor.

Geçen hafta IFA 2015 fuarında görücüye çıkarılan Tizen tabanlı Samsung Gear S2, üzerinde şirket iPhone ile kullanılabilmesi için bir takım çalışmaların yaptığı ve akıllı saatin iOS platformuna açılacağını şirket içi bir yetkili açıkladı. Adı açıklanmayan kişi bu sayede Gear S2‘nin daha geniş kitleye hitap edeceğini belirterek, şirketin ciddi gelir elde edeceğini de sözlerine ekledi.

Samsung Gear S2’nin özellikleri ;

1.2 inç Super AMOLED 360×360 çözünürlükte ekran, IP68 su ve toza karşı dayanıklılık, 512 MB RAM, 4 GB hafıza, 250 mAh değerinde batarya.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir