Samsung Kablosuz Hoparlör Bağlantısı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

X WAM6500 Kablosuz hoparlör kurulumu nasıl yapılır ?, Samsung Wireless Audio kurulumu  nasıl yapılır ?, Samsung Kablosuz hoperlör Ağ kurulumu ayarları nasıl yapılır ?

Samsung’un firmasının son zamanlarda en çok satan ürünlerinden biri de Wireless Audio ürünleri. Bu ürünlerin kurulumunda bir çok kullanıcı sorun yaşamaktadır. Bu sorunların en başında da kablosuz hoparlörü nasıl kablosuz ağa bağlayarak müzik dinleyebilirim geliyor. Bu kurulumu sizlere resimli bir şekilde anlatacağız.

Samsung Kablosuz Hoparlör Bağlantısı Nasıl Yapılır ? Kablosuz hoparlör kurulumu resimli anlatım

1. Öncelikle Samsung marka kablosuz hoparlörümüzü bir prize takıyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

2. Daha sonra İOS veya Android cihazımız üzerinden Samsung Multiroom uygulamasını indirerek açıyoruz. Samsung Kablosuz hoparlör bağlantısı3. Programın kurulumu tamamlandıktan sonra Connect Now butonuna tıklıyoruz. Tıkladıktan sonra cihaz eşleştirmeye hazır hale gelecektir.

4. Uygun bir cihaz bulduğunda kablosuz ağa bağlantı kuracaktır. Eğer kablosuz ağınızda şifre varsa bu şifreyi girerek daha sonra tekrar bağlantı kurabilirsiniz. Şifreyi girmenize rağmen hala erişim yoksa. Modeminizin arayüzüne giriş yaparak kanal ayarlarında değişiklik yapabilirsiniz. Örnek olarak kanal 1 ise 11’i seçelim. Değişiklikleri modemin arayüzünden kaydettikten sonra cihaz üzerinden tekrar bağlantı kurmayı denediğinizde bağlantı kurabilirsiniz. Aksi halde bağlantı kuramaz iseniz Manuel bağlantıyı deneyebilirsiniz. Kablosuz hoparlör ağ kurulumu5. Bağlantıyı kurduktan sonra Done butonuna tıklıyoruz. Ağ bağlantısı kurulumu tamamlanmıştır.

Önemli : Kablosuz ağınıza bağlantı kuramıyorsanız veya kablosuz olarak bir cihaz algılamıyorsa. Ürün ve modem arasındaki mesafenin uzaklığından kaynaklı olabilir. Bu durumda cihazın yada modemin yerini değiştirerek tekrardan erişim yapmayı deneyebilirsiniz. 

Kablosuz ağınızda bir değişiklik yapmadığınız sürece bu bağlantı sürekliliğini koruyacaktır. Yani sürekli bağlanmanıza gerek yok ayarlarınız otomatik olarak kaydedilmektedir.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir