Samsung Kapaklı Akıllı Telefon Çıkartacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Tayvanlı şirket Samsung akıllı telefonlardaki başarısını sürdürürken katlanabilir akıllı telefonu bazı detayları ile birlikte gözüktü. SM-GG9198 koda sahip olan bu cihaz kapaklı ve katlanabilir özelliklere sahip bir akıllı telefon olacak. Kapaklı telefonlar yaklaşık 10 yıl önce popülerliğini sürdürürken akıllı telefonların çıkması o modellerin mazide kalmasına neden oldu. Japonya’da oldukça yaygın olan kapaklı cihazlar bu sıralarda bile bazı üreticiler tarafından üretilmeye devam ediyor.

facebook müşteri hizmetleri

Akıllı telefonların teknoloji dünyasına girişinin ardından Samsung ve Apple gibi markalar bu segmetteki liderliklerini koruyorlar. Bunun yanı sıra geçtiğimiz gün gözüken SG-G9198 kodlu yeni cihaz akıllara kapaklı akıllı telefonların tekrardan piyasaya gireceğini getiriyor. Yeni Samsung kapaklı cihazının özellikleri ise şu şekilde bekleniyor ; cihazda 3.9 inçlik bir Super AMOLED ekran olacak fakat hem kapağın iç tarafında hemde dış tarafında ekranın olacağını hatırlatalım. Bu çift ekran darbelere korunaklı olsun diye ekranda Corning Gorilla Glass 4 kullanılmış durumda.

sm-g9198-3

Cihazın donanımsal özelliklerien gelirsek Samsung bu kapaklı cihazında 6 çekirdekli Qualcomm’un Snapdragon 808 işlemcisini kullanacak ve 2 GB RAM’e sahip olacak. Diğer yandan 16 megapiksel ana kamera ile gelirken 5 megapiksel ön kamerada beraberinde olacak. Yeni cihaz Android 5.1.1 işletim sistemini barındırıyor ve en önemli noktalardan olan cihazda microSd kart desteği bulunuyor. Çıkarılabilir bataryaya sahip olacak bu cihaz sayesinde yanınızda yedek bir batarya taşayabilir ve değişiklik yapabilirsiniz. Bakalım cihaz çıktığı günden itibaren ne kadar satış rakamına ulaşacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir