Samsung Experience Mağazasını Kapattı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung Londra’da bulunan en büyük mağazalarından birini kapattı.

Güney Kore çıkışlı teknoloji devi Samsung‘dan kötü bir haber var. Şirket dünya çapında sahip olduğu en büyük satış mağazalarından birisinin kapısına kilit vurdu.

Samsung Experience mağazasına gelen müşterileri boş raflar ve kapıya asılmış bir kağıttaki duyuru karşıladı. Duyuruda mağazanın kapatıldığı, destek ihtiyacı olanların çağrı merkezini araması veya en yakın mağazaya gitmesi öneriliyor. Aynı zamanda destek merkezinin numarası ve en yakın mağazanın da adresi bulunuyor.

facebook müşteri hizmetleri

samsung experience

Mağazanın kapanma sebebi olarak Samsung‘ın düşen satış rakamları gösteriliyor. Akıllı telefon satışlarında yaşanan azalmalar Samsung‘u bu şekilde bir önlem almaya zorluyor.

Samsung Londra’da hala daha açık olan 9 satış mağazasına sahip olduklarını ve ortada bir sorun olmadğını söylüyor. Ama Londra’nın Westfield Stratford City alışveriş merkezinde bulunan mağaza, şehrin en önemli Samsung Experience satış merkezi olduğunu düşünürsek, işlerin çok da iyi olmadığını söyleyebiliriz.

2015 yılında İrlanda, İspanya, Almanya, Portekiz ve Hollanda’da 60 farklı mağaza açmayı planladığını duyuran Samsung‘un, 2014 yılını mağaza kapatarak bitirmesi ise oldukça ilginç.  Bakalım bu planlarında herhangi bir değişiklik yapmayı düşünecekler mi?

 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir