Samsung Pay Mobil Ödeme Sistemi Dikkat Çekti!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung Pay Mobil Ödeme Sistemi ile anavatanında rekor kullanıcı sayısına çok kısa sürede ulaşmayı başardı. Güney Kore ülkesinin baş tacı ve medarı iftarı olan Samsung şimdilerde çıkardığı ödeme sistemi ile adından söz ettirmeyi başardı. Teknoloji haberleri arasında oldukça dikkat uyaran bu haber ile Samsung kendine ait ödeme sistemi ile ve uygulamaları ile oldukça beğeni kazandı. İşte haberimizin detayları;

samsung mobil ödeme sistemi

Samsung Pay isminde olan bu ödeme sistemi sayesinde birçok insan para gönderimi imkanı ayrıca alışveriş etme imkanı elde etmektedir. Özellikle Güney Kore’de bulunan insanlar tarafından kullanılmaya başlayan bu sistem şimdiden 1 milyon sayısını aştı.

facebook müşteri hizmetleri

 

Samsung Pay sistemi ise en çok mağazalar ve süpermarketler de rağbet gördü. Ayrıca bu sistemde yapılan toplam ödeme sayısı da dikkat çekici rakamlara ulaştı. Samsung Pay sisteminde bir günde 100 bini aşkın ödeme gerçekleşmekte. Bu miktar ise 1.8 milyon dolar ile ortalama yakalandığı diğer gelen haberler arasında yer aldı. Toplamda ise bu sistemi kullanarak yapılan ödemeler ile 88 milyon dolar rakamının aşıldığı belirtiliyor.

samsung pay mob

Samsung Pay Sistemi ise şu an da iki ülke de kullanımda. Bunlardan diğeri ise Amerika oldu. Amerika’nın ardından bu sistemin en kısa süre içerisinde Avrupa’dan başlayarak tüm dünyaya yayılması bekleniyor. Ayrıca bu sistem Samsung telefonları ile ve Samsung tabletleri ile de uyumlu çalışıyor.

Samsung İle İlgili Tüm Haberler İçin Tıklayınız!

Tüm Teknoloji Haberleri İçin Tıklayınız!

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir