Samsung Piyasadan Silinebilir İddiası!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Hepimizin bildiği gibi dünyaca ünlü ve milyonlarca kullanıcısı bulunan Samsung firması, en büyük Android akıllı telefon üreticilerinden biri. Fakat teknoloji firması Cyanogen’in CEO’su Kirk McMaster’ın yaptığı açıklamalara göre Samsung 5 sene içerisinde dünya piyasasından silinebilir ve adeta bozguna uğrayabilir.

McMaster, her geçen gün yeni Android akıllı telefon üreticilerinin çoğaldığını ve geliştiğini ifade ediyor ve “Müthiş performans sunan ve aynı zamanda gerçekten ucuz Android telefonlar üretiliyor” sözlerine yer veriyor. Bu teknoloji üreticilerinin çok hızlı yol aldığını söyleyen McMaster, “Bu etkili ve donanımlı teknoloji üreticileri piyasanın dinamiklerini nasıl etkileyeceklerini çok iyi biliyorlar” açıklamasını yapıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Kirk McMaster’ın bu sözlerinin özellikle Xiaomi ve Micromax firmaları için doğrulanabilir olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle Çin çıkışlı teknoloji firmalarının çok kısa bir sürede dünyanın sayılı en büyük akıllı telefon üreticileri olmaları da gözümüze çarpıyor. Xiaomi dünyanın en büyük 3. akıllı telefon üreticisi durumunda, Micromax da Hindistan’da Samsung’u saf dışı bırakmayı başardı.

McMaster, Samsung’un kaderinin BlackBerry ve Nokia ile aynı olacağı kanaatinde. Tabii ki tek bir CEO’nun bu çarpıcı açıklamalarına bakarak Samsung’un akıllı telefon piyasasında 5 yıl içinde kesinlikle batacağını ve bozguna uğrayacağını söylemek çok akıllıca olmaz, fakat Samsung’un karşısına çok dişli rakiplerin çıkacağı kesinlikle doğru.

Ayrıca Samsung Galaxy S6 Fiyatı Belli Oldu ve Samsung S6 Hangi Uygulamalar ile Gelecek yazılarımız da ilginizi çekebilir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir