Samsung S6 Hangi Uygulamalar ile Gelecek

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bütün piyasaya heyecanla Samsung’un en son amiral gemisi olan Samsung Galaxy S6’yı beklerken her gün elimize mobil cihazla ilgili yeni bilgiler ulaşmaya devam ediyor. Özellikle Samsung S6’nın alt modellerinden çok daha değişik olduğu hakkındaki söylentiler bitmek tükenmek bilmiyor.

Diğer yandan ise, Samsung’un yeni Galacy S6’sı için özel uygulamalar üzerinde çalıştığı ve cihazın bu kendisine özel uygulamalar içinde olarak piyasaya sürüleceği de son çıkan bilgilerden bir tanesi.

BU uygulamalardan ilk ikisi ise, Galaxy S6’ya ses ile komut verilme işlemini gerçekleştiren Samsung S Voice, diğeri de sağlık uygulaması olan S Health olacak. Aynı zamanda Samsung Galaxy S6’da da Samsung’a özel tasarlanmış olan TouchWiz arayüzü kullanılacak.

facebook müşteri hizmetleri

Bu özel uygulamaların yanında neredeyse her akıllı cihaz da bulunan ve herkesin kullandığı diğer uygumalar da olacak. Bunlar ise; Facebook, Twitter, Skype, Instagram, Microsoft One Drive, One Note ve Google uygulamaları olacak. Yani cihazı elinize aldığınız da ilk kullanımda oldukça kolaylık sağlayacak.

Bunun yanı sıra temel uygulamalar sayesinde cihaz fabrika ayarlarına geri döndürülse bile kullanıcıları bir daha yükleme zahmetinden kurtaracak.

Önceleri Samsung mobil cihazlarının içine koyduğu kullanılmayan uygulamalar yüzünden, kullanıcılar tarafından şikayet almıştı. Samsung S6 ile bu problem de çözülmüş gibi gözüküyor. Aynı zaman da Samsung, amiral gemisi için daha başka özel uygulamaları da ekleyebilir.

Bunlara ek olarak, belki Samsung Galaxy S4 LG G2 Karşılaştırması ve Samsung Galaxy S6 Fiyatı Belli Oldu yazılarımıza da bakmak isteyebilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir