Samsung White Kostümleri Satışta!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

2014 Dünya Şampiyonası‘nı açık ara fark ile kazanan Samsung White takımı için özel olarak hazırlanan Samsung White kostümleri mağazadaki yerini aldı. Koreli ünlü takımın oyuncularından ilham alınarak hazırlanan Samsung White kostümleri içerisinde Singed, Thresh, Talon, Rengar ve Twictch bulunuyor.

Takımdan esinlenerek hazırlanan Samsung White kostümlerinin her biri şampiyonu oynayan oyuncu ön planda tutularak, takımın mavi ve beyaz renk tonlarına ağırlık verecek şekilde hazırlandı.

facebook müşteri hizmetleri

Birçok League of Legends oyuncusunun gönlünde yer eden Samsung White kostümlerin fiyatları ise beklenilenin altında. Singed, Rengar ve Talon kostümleri 750 RP‘den satışa sunulurken alt koridorun gözdeleri Twitch ve Thres kostümleri 975 RP ile mağazadaki yerini aldı.

Kostümleri toplu olarak almak isteyen kullanıcılar ise %25 indirimler 3148 RP üzerinden satın alıp, koleksiyonuna katabilir. Kostümlerin sınırlı bir süre açık kalacağını da belirtmeden geçmeyelim. 2 Haziran‘a kadar açık olacak kostümlerin o tarihten sonra da tekrar açılması beklenmiyor.

Eğer siz de Samsung White hayranı iseniz kostümleri koleksiyonunuza katmak için acele edin. Ayrıca şampiyonluk sonrası takım için hazırlanan videoyu da aşağıda sizlerle tekrar paylaşmış olalım:

 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir