Samsung Yeni Galaxy Tab S2 Modellerini Duyurdu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung bugün iki alternatife sahip Galaxy Tab S2 tablet modelini duyurdu. Tayvanlı dev şirket son olarak akıllı telefon piyasasında Galaxy S6 Edge Plus ve Galaxy Note 5 adlarında iki yeni amiral gemisini duyurmuştu. Akıllı telefon piyasasındaki başarısı devam ederken diğer yandan tablet kategorisindede orta segment cihazlarını duyurmaya devam ediyordu. Orta segment haricinde üst seviye tablet olan Galaxy Tab S2 modelini duyurdu. Cihazın iki farklı ekran boyutuna sahip versiyonu olacak ve her iki versiyonunda 2048 x 1536 piksel çözünürlülüğüne sahip ekranı olacak.

facebook müşteri hizmetleri

Diğer yandan Galaxy Tab S2 modelinin ekranı Super AMOLED ve gücünü 8 çekirdekli bir işlemcide alacak. İşlemcilerin 4 tanesi 1.3 GHz hız ile diğer 4 tanesi ise 1.9 GHz hız ile çalışacak. Diğer yandan her iki modeldede 3 GB RAM olacak ve her iki cihazda 32 GB dahili depolama alanına sahip olacak. Fakat bu noktada küçük bir değişiklik var ekran boyutu 9.7 inç olan modelin 64 GB dahili depolama alanına sahip olan versiyonuda olacak.

Cihazlar Android 5.0 işletim sistemi ile gelecek ve 2.1 megapiksel ön kameraya sahip olacak. Galaxy Tab S2 modellerinin ana kamerası ise otofokus özelliğine sahip 8 megapiksellik bir kamera olacak.

Galaxy Tab S2 modellerinin her iki versiyonundada GLONASS, WİFİ, GPS, LTE gibi çeşitli bağlantı özellikleri aktif olacak. Özellikler bu şekilde olacak gelelim fiyatlara, 9.7 inç büyüklüğe sahip olan modelin 32 GB olan cihazı 499 dolar olacak ve 64 GB’lık modelin fiyatı henüz belli değil. 8 inç’lik ve 32 GB dahili depolamaya sahip olan modelin fiyatı ise 399 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir