Samsung Yeni Monitörü Kablosuz Şarj Özelliğine Sahip

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung’un yeni monitörü SE370, akıllı telefonunuz için kablosuz şarj özelliğine sahip olacak. 27inç genişliğe sahip yeni monitör, 4 ms gibi oldukça hızlı bir yanıt süresine sahip ilgi çekici bir ürün olarak piyasaya çıkıyor. Samsung, monitörlerin özellikle PC için kullanıldığından yola çıkarak bilgisayar başında akıllı telefon kullanıcılarına yönelik özelliklerin oldukça faydalı olacağını düşünüyor.

facebook müşteri hizmetleri

Bilgisayar başında bir yandan da prize veya usb ile bağlı akıllı telefonunuzu kullanmaya çalışırken bir yandan da gereksiz kablo yığını ile uğraşmak istemediğimizin farkında olan Samsung, yeni monitörü ile birlikte akıllı telefonunuzu kablosuz şarj teknolojisi ile şarj ediyor olacak.

Bunun için tek yapmanız gereken monitör ayarlarından kablosuz şarj özelliği aktif hale getirip akıllı telefonunuzu monitörün hemen altında bulunan kısma yerleştirmek. Siz işlerinize devam ederken masa üzerinde oluşabilecek tüm kablo kirliliğini de ortadan kaldıran firma, kullanıcıların Samsung monitör deneyimini tam anlamıyla ve rahat bir şekilde yaşamasını istiyor gibi gözüküyor.

Tasarım olarak da oldukça şık bir görünüme sahip monitörün kablosuz şarj özelliğinin yalnızca destekleyen akıllı telefonlarda olduğunu da belirtelim. Samsung Galaxy S6 akıllı telefonu kablosuz şarj teknolojisine sahip nadir ürünlerden biri. Gelecek modellerde de bu yönde güncellemeleri bünyesinde bulunduracak firmanın kullanıcıların rahatlığı için her şeyi yapmaya hazır oldukları bir gerçek.

Kaynak: AndroidCentral

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir