Samsung yeniden en çok satış rakamlarına ulaştı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung satış oranları nedir, Amerika’ da en çok akıllı telefon satışını hangi firma yapmıştır, apple satış oranları nedir, lg ve lg g5 satış oranları nedir

Samsung yeniden en çok satış rakamlarına ulaştı

Samsung yeni cihazlarıyla Amerika piyasasına çok hızlı bir giriş yaptı. Amerika neredeyse Apple’ ın kalesi diyebiliriz. Ancak samsung apple’ ın kalesi diyebileceğimiz Amerika da yeniden liderlik koltuğuna oturdu. Amerika’ daki satış rakamları açıklanmadı ancak satış yüzdelerine bakarsak Samsung firmasının yükselişini ve liderliğini görebiliriz.

facebook müşteri hizmetleri

samsung apple rekabet

Amerika’ da mart ayı itibariyle telefon pazarının %28.8 ini samsung yeni cihazlarının satışıyla birince sırada elinde bulunduruyor. Samsung firmasının samsung galaxy s7, samsung galaxy s7 edge, samsung galaxy note 7 ile müthiş bir başarıya ulaştı gibi görünüyor. Apple firması ile %23 ile Amerika’nın telefon piyasasında ikinciliğe düşmüş gibi görünüyor.Piyasadaki en dikkat çekici cihazda üçüncü sırada yer alan Lg g5 modelidir. Bu yarışta lg nin başarısı gözardı edilemez derecede gibi görünüyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir