Samsung’dan Sorun Çözme Uygulaması

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung, mobil kullanıcılarının sorunlarını çözmek için Samsung + uygulamasını duyurdu. Kullanıcılar bu uygulama ile cihazlarındaki sorunları teknik servise gitmeden çözebilecek. Samsung, mobil cihazlarına uyumlu olarak getireceği, cihaz uygulamaları konusunda bir tamir çözümü sunacak uygulamasını duyurdu. Güney Koreli Teknoloji Şirketi, “Samsung +” çözümüyle kullanıcıların cihaz ve uygulamalar üzerinde var olan sorunlarına odaklanmayı planlıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Samsung + uygulaması ile birlikte müşteri hizmetleri dahil olmak üzere, kullanıcıların karşılaştıkları sorunlarda yardımcı olacak firma, artık teknik servise ihtiyaç duyulmayacağını söylüyor. Cihaz ile herhangi bir problemi olan kullanıcılar, teknik servis yoluna başvurmadan uygulama beraberinde sorunlarını çözecekler. Samsung’un Yardımcı özelliği ayrıca, müşteri gizliliğini ön planda tutacak. Kullanıcı, tercihe bağlı olarak müşteri temsilcileri ile kuracağı görüntülü sohbette kimliğini gizleyebilecek.
Phone Dog’taki habere göre uygulama, şimdilik yalnızca Samsung’un son amiral gemileri Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge cihazlarına uyumlu olarak gelecek. Önümüzdeki birkaç hafta içerisinde ise diğer Samsung cihazlarının yayınlanacak güncellemeyi USB yardımıyla cihazlarına aktarabilecekleri belirtiliyor.

Samsung + uygulamasının diğer önemli özellikleri şu şekilde;

  • -Kullanıcılar, görüntülü konuşma, kısa mesaj ya da telefon çağrıları ile haftanın 7 gün 24 saati müşteri temsilcilerinin desteğinden faydalanabilecekler.
  • -Sahip oldukları sorunları kendileri çözmek isteyen kullanıcılar, uygulama yönlendirmeleriyle sorunu çözmek için çaba sarf edecekler.
  • -Uygulama ayrıca, kullanıcıların cihazın pil ömrü seviyesini takip etmelerini sağlayacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir