Samsung’dan Yeni Orta Segment Telefon Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung müşterilerinin eleştirilerini de dinleyerek akıllı telefonlarını kullanıcıların isteğine göre şekillendirmeye devam ediyor.

Piyasada bulunan bir çok plastik kasalı Samsung modelinin ardında, gelen eleştiriler doğrultusunda, Galaxy Alpha piyasaya çıkmıştı. Hem güzel tasarımı, hem metal kasası hem de iyi sayılabilecek özelliklere sahip bir telefon oldu Galaxy Alpha.

facebook müşteri hizmetleri

Samsung‘un tasarım olarak Galaxy Alpha‘ya benzeyen, teknik özellikleriyle ise orta segment kullanıcıya hitap edecek yeni bir telefon planı olduğu söylentisi dolaşmaya başladı.

SM-E500 model koduna sahip olan telefonun 720p çözünürlüğünde, 5 inç boyutunda bir ekrana sahip olması bekleniyor. İşlemci olarak 32 bit Snapdragon 400 veya 64 bit Snapdragon 410 seçeneklerinden birisinin seçileceği söyleniyor. Ürünün fiyatının daha düşük olması istenirse, Snapdragon 400 seçeneği ile maliyet azaltılacaktır.

Cihazın Android 4.4 Kitkat işletim sistemi ile çıkacağı tahmin ediliyor.

Henüz cihazın kamera çözünürlüğü, nasıl bir bataryaya sahip olacağı gibi özellikleri hakkında bilgi yok. Samsung 2015 yılında orta segment ürünlere daha fazla odaklanmak, özellikle tasarıma önem verek daha estetik görünüme sahip telefonlar çıkartmak istiyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı